Агенти змін у Кам’янець-Подільському районі

Жовтень 30, 2017 Новини з районів 40 переглядів

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати, як засобом життя учнівського колективу, прикладом творчої самореалізації особистості, так і ефективним засобом соціалізації. Саме тут діти вчаться самостійно мислити, аналізувати, приймати рішення. Це виховує почуття патріотизму, відповідальності, громадянської свідомості й активності.
З метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізації роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування 24 жовтня 2017 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Сутність, агенти та етапи соціалізації особистості».

У заході взяли участь лідери та координатори учнівського самоврядування із Віньковецького, Городоцького, Чемеровецького районів, Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської, Новоушицької селищної, Сатанівської селищної об’єднаних територіальних громад та міста Кам’янця-Подільського.
Додала ваги заходу участь представників влади району. З вітальним словом до учасників збору звернулися заступник голови Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації Маріанна Великохатько, начальник відділу освіти Олена Пронозюк та директор Будинку школяра Віталіса Побережна. Представив навчальний заклад директор Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. – Валентин Ковальчук, а лідери учнівського самоврядування – Микола Гасюк та Анастасія Орчаківська провели цікаву екскурсію школою. Методист районного Будинку школяра Юлія Степанюк виступила із доповіддю на тему: «Соціалізація особистості, сутність, агенти, етапи» та презентувала роботу районної ради лідерів учнівського самоврядування.
У практичній частині регіонального збору для лідерів учнівського самоврядування був проведений тренінг на тему: «Лідер – це ти!» педагогом-організатором Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст., колегіум» – Галиною Стасюк та захоплююча ігрова програма «Інтелектуальний експрес» педагогом-організатором Кульчиєвецької ЗОШ І-ІІІ ст. – Майєю Мозолюк. Засідання Козацької ради та прийом другокласників у козачата майстерно підготували заступник директора з виховної роботи Орининської ЗОШ І-ІІІ ст. – Анатолій Паладійчук та педагог-організатор – Тетяна Паладійчук.
Із словами вдячності до усіх учасників та організаторів дійства у підсумку звернулася завідувач організаційно-масового відділу Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді – Інна Пірожок.

Микола Гасюк, голова Кам’янець-Подільської
районної ради старшокласників