Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Виїзний лекторій Хмельницького територіального відділення МАН успішно завершив роботу

Жовтень 31, 2017 Методика 41 переглядів

29 жовтня 2017 року на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України М. Дзявульського відбулося виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Північного територіального округу Хмельницького територіального відділення Малої академії наук.
Робота проводилась у 12 наукових секціях (літературознавство, українська мова, англійська мова, філософія, соціологія та релігієзнавство, історія, географія, комп’ютерні науки, математика, фізико-технічні науки, економіка, біологія, екологія), де кращі науковці Хмельниччини мали змогу провести заняття та надати консультації для учнів-членів МАН та керівників науково-дослідницьких робіт з приводу вибору оптимальних методів та методик у конкретних наукових дослідженнях, різновидів джерельної бази та вибору оптимальних джерел фактичного матеріалу, стилю наукового викладу інформації, правил оформлення таблиць, схем, графіків, діаграм тощо.

Слід зазначити, що кожен з учасників мобільно-консультаційного пункту (як учні так і педагогічні керівники) мав змогу особисто попрацювати з науковцем.
Учасниками мобільно-консультаційного пункту стали 182 учні та 88 керівників наукових робіт з Білогірського, Ізяславського, Полонського, Славутського, Теофіпольського, Шепетівського районів, міст Славути, Шепетівки, Нетішина та Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки, Ганнопільської сільської, Ленковецької сільської, Полонської міської, Понінківської селищної та Судилківської сільської об’єднаних територіальних громад.
Керівництво Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю Мала академія наук висловлює подяку управлінню освіти і науки Шепетівської міської ради та адміністрації Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей» імені Героя України М. Дзявульського у сприянні проведення занять мобільно-консультаційного пункту.