Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Всеукраїнський освітянський форум у м. Києві «Аграрна практика позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи»

Червень 29, 2017 Головна|Новини 233 переглядів

Відповідно до Плану семінарів-практикумів для педагогічних працівників навчальних закладів на 2017 рік, Міністерство освіти і науки України та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді за підтримки Компанії «Syngenta» і Національного університету біоресурсів та природокористування України проводитимуть 11-12 жовтня 2017 року в м. Києві Всеукраїнський освітянський форум «Аграрна практика позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи».
Мета Форуму – поширення сучасних інноваційних аграрних технологій в загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах та розвиток мережі учнівських навчально-дослідних земельних ділянок, привернення уваги державних і громадських організацій до проблем збереження та підтримки творчих учнівських об’єднань аграрного напряму, підвищення фахового рівня методистів, керівників гуртків і керівників учнівських трудових аграрних об’єднань, сприяння співпраці навчальних закладів, громадських організацій та бізнесу в поліпшенні профорієнтаційної і навчально-виховної роботи.

До участі у Форумі запрошуються педагогічні працівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, студенти, аспіранти і науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів, профільних науково-дослідних установ, представники аграрного бізнесу.
Для участі у заході необхідно до 28 вересня 2017 року пройти он-лайн реєстрацію на сайті НЕНЦ за електронною адресою: https://nenc.gov.ua/?page_id=10171.
За підсумками роботи конференції планується видання збірника матеріалів Форуму. До друку організаторами приймаються матеріали, що розкривають питання формування агрономічних компетентностей в учнівської молоді відповідно до ключових компетентностей Нової української школи.
Учасникам заходу потрібно подати матеріали до 28 вересня 2017 року на електронну адресу: pinchuk@nenc.gov.ua (тема листа: «Аграрний форум»).
Методичні матеріали в об’ємі до 5 сторінок повинні бути надруковані в форматі Word шрифтом «Times New Roman 12 pt». Параметри сторінки – стандартні, формат А4 (210х297 мм) з полями: верхнє, нижнє, ліве, праве – 20мм. Файл з доповіддю подається без нумерації сторінок. Інтервал – одинарний. Назву доповіді необхідно друкувати великими літерами (шрифт 14) з вирівнюванням по центру. Справа під назвою доповіді – ім’я та по батькові, прізвище авторів, нижче, через два інтервали – повна назва організації.
Заїзд та реєстрація учасників – 11 жовтня до 13 год. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19. Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ тролейбус №33, маршрутним таксі № 588 або № 181 до зупинки «Мостицька».
Від’їзд – 12 жовтня після 15.00 год.
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді має спальний корпус та їдальню власного готельного комплексу, що дозволяє йому забезпечити учасників заходу комфортними умовами проживання і харчуванням із розрахунку: проживання в готельному комплексі – від 200,00 грн. до 250,00 грн. за добу (для дорослих), для учнів – від 100,00 грн. до 150,00 грн. за добу; триразове харчування в їдальні – орієнтовно 70,00 грн.
Організатори Форуму просять його учасників завчасно придбати квитки на зворотній шлях та взяти до відома, що витрати на відрядження здійснюються за рахунок відряджуючих організацій.
Додаткова інформація – за телефонами: 0 (44) 430-02-60, 430-43-90.
Координатор заходу – Пінчук Микола Олександрович (методист НЕНЦ, тел. моб.: 0960464695).
Інформацію про Всеукраїнський освітянський форум «Аграрна практика позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів: тенденції та перспективи» Департамент освіти і науки довів окремим листом до відома керівників управлінь і відділів освіти, ОТГ та їх підвідомчих навчальних закладів.


Юлія Петраш, керівник гуртків ХОЕНЦУМ.