Відбувся І обласний етап турніру юних істориків

Березень 20, 2017 Головна|Новини 171 переглядів

18-19 березня 2017 року відбувся І обласний етап турніру юних істориків, що проводився відповідно до “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт і конкурси фахової майстерності”.
В турнірі взяли участь 12 команд від районів (Білогірський, Деражнянський, Кам.-Подільський, Красилівський, Теофіпольський), Дунаєвецької міської та Летичівської об’єднаних територіальних громад, міст (Кам’янець-Подільський, Нетішин, Славута, Хмельницький) та Хмельницького обласного ліцею.

Турніри юних істориків – універсальний засіб для формування як предметних, так і ключових компетентностей учнів: уміння працювати в команді, конструювання нового способу вирішення історичної задачі, розвиток критичного мислення, формування толерантності і вміння бачити раціональне зерно в різноманітних ситуаціях.
Почуття задоволення від турніру відчували всі: журі, керівники команд, а, найголовніше, учасники. Участь у турнірі розцінювали як можливість побачити, почути, набути досвіду і поділитись власним.
Гідно і достойно виступили всі команди – тому журі відзначило всіх. Перемогу ж у турнірній грі виборов Хмельницький обласний ліцей (капітан команди – Олійник Аліна, керівник – Папушин М.П.).
Турнір став нагодою подякувати вчителям, які доклали багато зусиль, праці і часу– всім їм оголошено подяки за організаційну і навчально-виховну роботу щодо підготовки і проведення турніру.