Відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

Березень 20, 2017 Спорт 372 переглядів

18 березня у лісовому масиві “Озерна” м. Хмельницького відбулася відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування. Незважаючи на похмуру, дощову погоду, в змаганнях взяли участь понад 70 спортсменів. Крім гуртківців Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, у Першості взяли участь вихованці інших позашкільних закладів, зокрема: Хмельницького міського центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (ХМЦТКЕУМ), Кам’янець-Подільського позашкільного навчально-виховного об’єднання (ПНВО), Хмельницького районного центру дитячо-юнацької творчості (ЦДЮТ) та Національної академії Державної прикордонної служби.

Змагання проходили на дистанціях у заданому напрямку серед юнаків та дівчат чотирьох вікових груп: ЧЖ-12, ЧЖ-14, ЧЖ-16, і ЧЖ18.
Переможці та призери в кожній віковій групі серед юнаків та дівчат були нагороджені грамотами та дипломами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Багато спортсменів виконали нормативи на спортивні розряди зі спортивного орієнтування, один з них – підтвердив звання “Кандидата у майстри спорту України”.
Учасники Першості були задоволені – не зважаючи на погоду, змагання подарували їм чудовий настрій.

Дмитро Федчишен,
методист ХОЦТКУМ