Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Вітаємо призера «Сонячного зайчика»!

Жовтень 31, 2017 Конкурси та турніри 48 переглядів

З 20 по 22 жовтня 2017 року у м.Запоріжжі відбувся IX Всеукраїнський відкритий дитячо-юнацький фестиваль-майстерня авторської пісні «Сонячний зайчик».
У фестивалі взяли участь понад 60 молодих авторів-виконавців і поетів віком від 6 до 21 року з багатьох куточків України.
Програма фестивалю розпочалась виступами юних бардів, що чарували присутніх своїми незабутніми композиціями. Учасники виконували твори композиторів-класиків та авторські твори, аби донести слухачам всю красу та неповторність бардівської пісні. Усі три дні учасники мали змогу працювати на заняттях з психологічного тренінгу, акторської майстерності, гітари, вокалу, сценічного руху, поезії, режисури пісні, вдосконалюючи свою майстерність.

За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину гідно представляв   Зайцев Андрій, вихованець Нетішинського будинку дитячої творчості, учасник вокально-інструментального ансамблю «Jastplay» (керівник Олександр Дмітрієв), який став призером у номінації «Виконавець» за лицарське втілення патріотичної позиції.
Під час фестивалю панувала атмосфера дружби та взаєморозуміння.

Щиро вітаємо Андрія з достойною нагородою і бажаємо нових звершень!