Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

День народження у ветерана

Березень 13, 2017 Новини з районів 344 переглядів

9 березня 2017 року відзначив свій 97 день народження Олександр Григорович Шех. Він – добре відомий у місті Кам’янці-Подільському, шанована людина, учасник Другої Світової війни. На його розповідях про бойову біографію виховувалось не одне покоління кам’янецьких школярів та студентів. Він – справжня легенда для Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, бо скільки живе ліцей стільки Олександр Григорович є його другом!
За відданість Батьківщині, мужність і героїзм він нагороджений орденами Червоної Зірки, Олександра Невського, медалями «За бойові заслуги», «За визволення Праги», «За взяття Берліна» тощо. Чимало нагород має він за заслуги перед міською громадою, а найповажніша – відзнака міськради «Честь і шана».

Цього гарного весняного дня ліцеїсти-учасники військово-історичного клубу «Прометей» Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою прийшли привітати ветерана і побажати йому многая літа! Для юного покоління його бойовий досвід дуже цінний, то ж нехай доля дарує Олександру Григоровичу ще багато сонячних днів, добре здоров’я і наснагу для виховання ще багатьох поколінь ліцеїстів!
Бережімо і шануймо цих поважних людей, які у 1945-му принесли мир у Європу і подарували нам радість життя!