Директор Департаменту освіти і науки у Кам’янці-Подільському

Жовтень 31, 2017 Головна|Новини 63 переглядів

24 жовтня 2017 року до міста завітав директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля з метою вивчення стану ремонтно-монтажних робіт зі створення медіатек у НВК№3, ЗОШ№7 та ЗОШ№12. Цей проект є складовою частиною соціальної програми «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації» і, зокрема, науково-педагогічного експерименту із запровадження інклюзивної освіти.
Разом з начальником управління освіти і науки Світланою Старченко, секретарем міської ради Дмитром Васильяновим та головою постійно діючої депутатської комісії з питань освіти міської ради Василем Кобильником гості відвідали вказані заклади, вивчили стан ремонтно-монтажних робіт на сьогодні. Гості відзначили, що буквально за декілька тижнів зроблено колосальний обсяг робіт. Зокрема в НВК№3 завершено капітальний ремонт приміщення медіатеки та розпочато роботи з обладнання вбиральні для дітей з особливими освітніми потребами згідно вимог та переобладнання окремого входу до навчального закладу з пандусом. В ЗОШ№12 завезено весь необхідний матеріал для ремонтних робіт та уже розпочато роботу з переобладнання приміщення. В ЗОШ №7 затверджено проектну документацію, підготовлено приміщення та завезено необхідні матеріали.

Наразі очікується надходження обладнання для приміщень медіатек. Уже незабаром діти з особливими потребами зможуть завітати до затишного залу медіатеки.
Також, гості відвідали пілотні класи Нової української школи в НВК№3 та оглянули навчально-методичне забезпечення, кошти на яке, на суму 79 тис.100 грн., виділила міська влада. Відтепер педагоги зможуть, як це передбачено новим змістом освіти, не лише давати учням теоретичні знання, а й формувати їхні вміння застосовувати ці знання на практиці. У класах, зокрема, з’явилися сучасні мікроскопи, лупи, ваги, музичні інструменти, ляльковий театр, математичні планшети. Процес навчання осучаснено новими ноутбуками, принтерами й проекторами.