Дитячий «Оскар» у скарбничці Хмельниччини

Серпень 30, 2017 Новини 43 переглядів

З 22 по 25 серпня 2016 у місті Кременчузі Полтавської області відбулись Відкритий фестиваль дитячого кіно та телебачення «Веселка» та Всеукраїнський конкурс фотоаматорів «Ми – діти України». Загалом в заходах брали участь більше вісімдесяти учасників, які приїхали з 12 регіонів України, а саме: Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Івано-Франківської, Хмельницької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Черкаської та Чернівецької областей. Конкурси були приурочені до Дня незалежності України.

За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді цього річ Хмельниччину представляли команди з міст Кам’янця-Подільського та Шепетівки.
В конкурсній кінопрограмі на розсуд журі було представлено  86 відеофільмів в різних номінаціях.
На участь у заочному турі нашою командою було надіслано дві відеороботи: “Нове покоління П” та “Простір, якого не торкається час”.
Команда у складі Тачук Вероніки та Білецької Вікторії отримали призові місця у бліц-конкурсі, команда у складі Пирожка Андрія та Динисюк Аліни отримали перемоги за індивідуальні фотороботи, а Король Олександра серед багатьох кіно-робіт з усіх куточків України здобула “Оскара” за документальний фільм “Простір, якого не торкається час”. У фільмі розповідається про Різдво, не як про свято релігійне чи календарне, але як про свято сімейне, коли уся родина має нагоду провести час разом, за неспішною бесідою та веселими зимовими, різдвяними розвагами.
Наша делегація мала змогу проводити зйомки під час культурної програми, яка включала в себе поїздку на Сорочинський ярмарок, екскурсії по місту, теплохідну прогулянку, свято вишиванки та інші, де набиралися і досвіду від українських кінооператорів та кінорежисерів на майстер-класах і переглядаючи роботи інших учасників фестивалю.

За підсумками проведення вищезазначених заходів команди Хмельницької області здобули
10 дипломів І ступеня, 6 дипломів ІІ ступеня та 2 дипломи ІІІ ступеня!

Вітаємо переможців!