" />
 

Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

ДНЕМ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ОЕНЦУМ РОЗПОЧАЛИ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Вересень 19, 2017 Новини 127 переглядів

15 вересня в Хмельницькому обласному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді урочисто розпочато новий навчальних рік і пройшов традиційний День відкритих дверей, що стартував в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста», в котрій щорічно приймають активну участь юннати й школярі нашого краю.
В цей день педагогічний колектив закладу гостинно розчинив свої двері для школярів місцевих закладів освіти, усіх юних і дорослих учасників навчально-виховного процесу та запрошених. Захід проводився натуралістами з метою залучення школярів міста до роботи в юннатівських гуртках їх позашкільного закладу, пізнання неповнолітніми чаруючого та неповторного світу природи рідного краю.
Педагоги Хмельницького ОЕНЦУМ подбали про забезпечення дітям належних умов для навчання і виховання, отримання додаткових знань та якісної освіти, проведення пізнавального, цікавого й змістовного дозвілля в позаурочний час.

Для юних природолюбів було організовано й проведено навчально-виховні гурткові біт-заняття «Україна на карті Європи», «Велична і свята моя Україна», «Стежками природи рідного краю», на початку яких вони колективно виконали державний гімн та вшанували хвилиною мовчання пам’ять українських воїнів, які полягли на Донбасі в боях за Україну.
В цей день, юннати закладу провели екологічний калейдоскоп «Чи знаєш ти свій край», конкурс знавців загадок «Загадкова природа», виставку-конкурс квіткових композицій «Моя країна – Україна», годину спілкування «Україна – понад усе», цікаві вікторини «Україна – наш спільний дім» і «Підводний світ», «Рослинний та тваринний світ», конкурс дитячих малюнків на асфальті на природоохоронну та національно-патріотичну тематику, пізнавальну екскурсію екологічною стежкою, дослідними ділянками УНДЗД і навчальними кабінетами 3-х учбових корпусів.
Під час екологічного відеолекторію для учасників Дня відкритих дверей був організований перегляд цікавих і пізнавальних фільмів на природознавчу та природоохоронну тематику. Також в рамках заходу було проведено виставку дитячих творчих малюнків, фоторобіт і різноманітних поробок з природних матеріалів, у яких творчо відображені індивідуальні дитячі погляди на проблеми довкілля та природу нашої Батьківщини.
Найбільш активних учасників заходів Дня журі нагородило цінними подарунками за проявлені ними екологічні знання, розуміння, кмітливість і винахідливість.
Педагоги-натуралісти закладу прагнуть дати можливість усім своїм вихованцям відчути, що їх розуміють, про них дбають і турбуються, намагаються допомогти їм успішно самореалізуватися в житті.
Учасники свята отримали багато приємних і незабутніх вражень, позитивних емоцій, посмішок, а чимало їх захотіли навчатись новому й цікавому та здобувати більше знань про природу в творчих еколого-натуралістичних об’єднаннях ХОЕНЦУМ.
Сподіваємось, що новий навчальний рік для юннатів закладу та всієї Хмельниччини також буде успішним і стане новою яскравою сторінкою в історії юннатівського руху України.

Інна Міхайлиця, керівник гуртків ХОЕНЦУМ.