Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Досвід кращих – надбання усіх

Травень 31, 2017 Методика|Новини 255 переглядів

Методичну роботу, спрямовану на дієву допомогу педагогічним працівникам у реалізації актуальних завдань розвитку позашкільної освіти, удосконалення й підвищення  професійної майстерності, активізацію творчого потенціалу координують методисти.
29 травня 2017 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся творчий звіт методистів закладу щодо виконання плану навчально-методичної роботи за 2016/2017 навчальний рік.

У рамках заходу педагогічні працівники презентували власні творчі досягнення, звітували про організацію проведення змагань, конкурсів та фестивалів різних рівнів, підвищення науково-методичного рівня, виконання планів самоосвіти. Яскраві, змістовні презентації вкотре підтвердили високий професійний рівень, фахову майстерність та творчий потенціал методистів закладу.
Напрацювання методистів – це результат злагодженої роботи освітянського колективу позашкільників Хмельниччини, який впевнено йде до своєї мети від алмазу творчості до діаманту успіху.
Успішна реалізація цілей та завдань сучасного навчально-виховного процесу неможлива без постійного підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, зокрема наполегливої самоосвітньої роботи, бо, за словами Жан-Жака Руссо, тільки вона спроможна сформувати справді ерудовану та всебічно розвинену особистість, якою, без сумніву, має бути освітянин.

Бажаємо педагогічним працівникам професійних успіхів, подальших здобутків та постійного самовдосконалення!

Завідувач відділу методичного І. Микуляк