Засідання науково-методичної ради Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді

Вересень 19, 2017 Новини 121 переглядів

18 вересня 2017 року під головуванням директора обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Г.Гончарука відбулось перше в 2017/2018 навчальному році засідання науково-методичної ради.
На порядку денному розглядалися питання:
1. Аналіз роботи науково-методичної ради за 2016/2017 н.р. Завдання науково-методичної ради на новий навчальний рік.

2. Про організацію роботи над ІІІ етапом науково-методичної проблеми.
3. Затвердження плану науково-методичної роботи, науково-методичної ради, Школи професійної майстерності, методичних об’єднань на 2017/2018 н.р.
4. Про підготовку до проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2017/2018 н.р.
З аналізом науково-методичної роботи виступив директор обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді  Г.Гончарук. Під час презентації результатів роботи було представлено розширений аналіз заходів, які проведено за звітний період та визначено пріоритетні завдання методичної служби на 2017/2018 навчальний рік.
В обговоренні питання брали участь заступники директора та завідувачі відділів.
Заступник директора з навчально-методичної роботи М.Гаєвська ознайомила педагогічний колектив із методичними заходами, запланованими в рамках роботи над III етапом науково-методичної проблеми закладу, зі змістом Плану науково-методичної роботи, науково-методичної ради та планом роботи Школи професійної майстерності на 2017/2018 н.р. Голови обласних методичних об’єднань презентували  організацію діяльності методичних об’єднань та визначили головні завдання на новий навчальний рік.
Григорій Гончарук проінформував про підготовку до проведення атестації педагогічних працівників закладу у 2017/2018 н.р., відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135 і зазначив, що вдало проведена атестація сприяє не лише створенню комфортного психологічного клімату та довірчих стосунків у позашкільному навчальному закладі, а й мотивує педагогічних працівників брати участь в атестаційному процесі.
За підсумками засідання прийняті рішення та рекомендації для використання у роботі педагогічного колективу закладу.