Засідання обласного методичного об’єднання керівників гуртків автомоделювання

Квітень 28, 2017 Методика|Новини 322 переглядів

З метою підтримки та розвитку автомодельного напряму, зросту спортивно-технічної майстерності та теоретичного рівня керівників гуртків 26 квітня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (далі – обласного Центру) було проведено засідання обласного методичного об’єднання на тему: «Вимоги та рекомендації при підготовці команд області до всеукраїнських та обласних змагань з автомоделювання».
В роботі методичного об’єднання взяли участь 13 керівників гуртків позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів з 3 районів, 5 міст та 2 об’єднаних територіальних громад.
Відкрила захід Вікторія Гонтар, методист відділу науково-технічної творчості обласного Центру, яка привітала присутніх та визначила мету проведення вищезазначеного заходу.

Михайло Штефко, керівник гуртка обласного Центру, проаналізував участь своїх вихованців у всеукраїнських та обласних змаганнях з кордового автомоделювання та окреслив методичні вказівки щодо виготовлення кордових моделей.
Питання про розвиток трасового автомоделювання в області висвітлив Олександр Чудак, керівник гуртка філії обласного Центру та наголосив на проведенні роботи з батьками щодо пропаганди технічного напряму для залучення якнайбільшої кількості дітей у гуртки автомоделювання.
Андрій Косневич, керівник гуртка Хмельницького обласного спортивно-технічного клубу, виступив з питанням «Шляхи розвитку радіокерованих моделей в Хмельницькій області».
Керівник гуртка Славутської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, Андрій Гамуза разом з учасниками засідання обговорили питання щодо підготовки команди до всеукраїнських змагань з кордового автомоделювання у приміщенні.
У ході роботи методичного об’єднання постійно відбувалися професійні дискусії разом з активним обговоренням нагальних проблем, стану та розвитку автомодельного напряму.
За круглим столом, керівники гуртків разом із завідувачем відділу науково-технічної творчості Оксаною Шатайло, з’ясовували вирішення питань щодо підготовки команд до змагань з автомодельного спорту.
Ганна Колодніцька, методист відділу науково-технічної творчості, в якості культурної програми провела цікаву екскурсію до виставкової зали, де познайомила учасників методичного об’єднання з цікавими витворами мистецтва юних талантів.
Отже, підведено підсумки роботи методичного об’єднання керівників гуртків автомоделювання та прийнято до уваги їхні пропозиції. Учасники заходу подякували організаторам та відзначили, що захід був проведений на належному організаційному та професійному рівні.