Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на Кубок пам’яті Сергія Карпенка завершились.

Березень 20, 2017 Новини з районів|Спорт 359 переглядів

17-18 березня у спортивно-тренувальному комплексі пожежної частини Нетішинським міським центром туризму і краєзнавства учнівської молоді проведено Відкриті міські змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на Кубок пам’яті Сергія Карпенка. В змаганнях взяли участь 13 команд із м. Рівного СЮТУР, Оржіва, Острозького району (с. Вельбівно, с. Межирич), м.Острога, м. Шепетівки, м. Славути та ЦТКУМ Нетішина.
Приємно, що на честь світлої пам’яті Героя Майдану, бійця-добровольця “Айдару”, мого сина Сергія Карпенка, та у підтримку миру взяли участь стільки багато дітей, – поділилась мама загиблого Любов Володимирівна.

Радісно, що Кубки пам’яті Сергія Карпенка залишилися на Хмельниччині – у старшій групі його виборола команда юних туристів ЦТКУМ м. Нетішина, а у молодшій групі – Кубок у команди Славутського міського центру туризму і краєзнавства.
Всі ми бачили, яка запекла спортивна, по-справжньому чоловіча боротьба була у кожній віковій групі, – поділився своїми емоціями по завершенню змагань Олександр Лук’янчук, тренер команди м. Славути.
Майже половина учасників змагань отримали нагороди та подарунки, які нам надали відділ сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Нетішинської міської ради, наші нетішинські меценати Сергій та Галина Сторожук, Валерій Преподобний, Олександр Миклуш, Галина Онофрійчук, Андрій Ткачук, магазин “Офіс-центр”, Елла Некрасова із м. Хмельницького.
Організатори та учасники змагань щиро вдячні за розуміння і співпрацю управлінню освіти та відділу сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Нетішинської міської ради, директору ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Яцюку М.С. та прекрасним працівникам шкільної їдальні, підприємцю – меценату Валерію Преподобному, який забезпечив нам харчування (вечерю і сніданок), колегам із Будинку дитячої творчості, керівництву спортивно-тренувального комплексу пожежної частини, медичному персоналу КМЗ НМР “СМСЧ міста Нетішина”, які два дні несли чергування, адміністраціям шкіл міста.
Впевнена, що такі змагання дадуть нам можливість популяризувати туризм серед учнівської молоді, виховувати гідну зміну Сергію Карпенку.
Зі свого боку ЦТКУМ обов’язково буде робити все можливе, аби географія Відкритих міських змагань з пішохідного туризму в закритих приміщеннях на Кубок пам’яті Сергія Карпенка розширювалася.
Представники Рівненської обласної станції юних туристів відзначили високий рівень організації та проведення змагань.

Олена Матус, директор ЦТКУМ м. Нетішин