З найвищими нагородами з Херсону

Червень 30, 2017 Новини 37 переглядів

З 20 по 26 червня 2017 року Південь України зустрічав учасників Всеукраїнського фестивалю музичного мистецтва «На крилах гармонії».
Під яскравим сонцем Таврії на базі оздоровчого табору «Дивосвіт» зустрілись прихильники музичного мистецтва.
За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину представляли учениці Мар’янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чорноострівської селищної об’єднаної територіальної громади Хмельницького району Гулевич Катерина та Свято Вікторія.

У номінації «Інструментальне мистецтво» дипломом ГРАН-ПРІ була нагороджена Гулевич Катерина, яка підкорила серця усіх членів журі неймовірним голосом та майстерністю гри на бандурі, а за чудову гру на саксофоні дипломом ІІ ступеня була нагороджена Свято Вікторія.
В атмосфері злагоди і творчого натхнення учасники фестивалю з радістю поринули у вихор гармонії, яка розкрила таланти юних митців, спонукала до досягнення найвищих вершин та здійснення найзаповітніших мрій.
Горді за Хмельниччину і щиро вітаємо наших юних зірочок!!!