Концепція Нової української школи: погляд керівників ЗНЗ Хмельниччини

Березень 13, 2017 Головна|Новини 507 переглядів

09 березня на базі Кам’янець-Подільського НВК № 3 Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено семінар голів методичних об’єднань директорів області на тему: “Інноваційні аспекти управлінської діяльності в умовах запровадження концепції Нової української школи”.
Відкрив семінар перший проректор ХОІППО, кандидат історичних наук Віктор Іванович Очеретянко.
У презентаційному модулі виступила начальник управління освіти і науки Світлана Володимирівна Старченко з доповіддю на тему:” Освіта міста: реаліїї та перспективи розвитку”, у якій детально висвітлила здобутки дошкільних та навчальних закладів міста, значні досягнення в усіх напрямках діяльності освітніх установ.

В інформаційно-презентаційному модулі виступили Кошка О.А., завідувач НМЦ координації роботи методичних та загальноосвітніх установ і закладів освіти ХОІППО, Буймістер Л.В., завідувач сектору науково- методичного забезпечення управління ЗНЗ, Ратушняк Н.М., методист НМЦ ХОІППО.
У практично-інтерактивному модулі виступили Залевська С.Д., завідувач НМЦ управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради; Токар О.В., директор школи; Іваненко Н.О., заступник директора школи.
Учасники семінару обговорили питання концепції Нової української школи, перспективи становлення та розвитку профільної старшої школи, перспективи 12-и річної школи. Також учасники семінару ознайомились з досвідом роботи закладу у напрямку роботи з дітьми з особливими освітніми потребами. Учитель основ здоров’я Орлянська І.М. провела показовий інтерактивний урок зі сталого розвитку.
Дякуємо керівництву ХОІППО за можливість отримати живу, предметну розмову, обмінятись думками, визначити пріоритети.