Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Методичні перегони

Лютий 20, 2017 Головна|Методика 356 переглядів

Наші знання — це сума того, чого ми навчилися,
й того, що ми забули.
М.Ебнер-Ешенбах

З метою підвищення інформаційної культури педагогічних працівників, удосконалення педагогічної компетентності у сфері інформаційно-комунікаційних технологій 17 лютого 2017 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді проведено методичний ринг «Мандрівка ІКТ-країною».

Захід передбачав проведення методичного рингу між двома командами молодих, енергійних методистів та завідувачів відділів закладу.
Експертну оцінку заходу здійснювали заступник директора з навчально-методичної роботи М.В. Гаєвська і завідувач навчально-методичного відділу художньо-естетичного виховання школярів І.А. Стельмах.
Програма методичного рингу  складалась із  семи конкурсів, у ході яких учасники команд визначали основні ІКТ-поняття, поглиблювали знання про загальні прин­ципи роботи комп’ютера, способи пере­дачі інформації.
Конкурсні завдання передбачали: із запропонованих комбінацій букв скласти терміни з ІКТ; з допомогою окремих карток з назвами клавіш клавіатури і їх призначення скласти відповідність; за схемою слів, що містять абревіатуру ПК та ДОС відгадати слова за підказками; із запропонованих комп’ютерних версій відомих українських прислів’їв і приказок згадати, як звучать вони в оригіналі.
Учасники мали змогу у ході цікавих завдань визначити  сильні сторони та пріоритети  власної професійної діяльності.
На завершення експерти надали оцінку ефективності вирішення завдань та запропонованих ідей учасниками методичного рингу. Марія Володимирівна відзначила успішну роботу усіх учасників обох команд, відмітила їх загальну ерудицію та активну участь.
Проведений захід був цікавими і пізнавальними, сприяв всебічному творчому та інтелектуальному розвитку.


Завідувач відділу методичного І. Микуляк