Ми вчимо і навчаємось самі.

Березень 20, 2017 Новини з районів 47 переглядів

Перша половина березня у Кам’янець-Подільській спеціальній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради був присвячений науково-педагогічному семінару-тренінгу «Педагогічні технології розвитку особистості школярів з особливими потребами» (36 годин) у якому взяли участь 67 педагогів. Викладач Людмила Василівна Зазуліна (доцент кафедри педагогіки та психології ХОІППО, доктор педагогічних наук) провела цикл теоретичних занять, лекцій та семінарів та методичний ринг. Також обговорювали застосування проектних технологій в умовах сучасного навчання.

Методичний ринг «Сучасні педагогічні технології у роботі з дітьми з особливими потребами» завершив науково-методичний семінар-тренінг. Завершальний етап передбачав контрольний зріз теоретичних знань педагогів та презентацію застосування сучасних технологій на практиці.