Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Навчальні заклади Хмельниччини – серед переможців фіналу щорічного Всеукраїнської конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок

Лютий 23, 2017 Конкурси та турніри 335 переглядів

Підведено підсумки щорічного Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок (УНДЗД), що проводився Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України протягом минулого року в навчальних закладах країни та в якому взяли активну участь учні і вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Хмельницької області.
Конкурс проводиться щорічно з метою розвитку мережі УНДЗД у загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладах України, підвищення ефективності та якості дослідної роботи, задоволення потреб учнів у професійному самовизначенні, залученні їх до практичної діяльності.
Як засвідчили конкурсні матеріали його учасників, робота на УНДЗД загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів була спрямована на вивчення агротехніки вирощування сільськогосподарських культур, набуття умінь і навичок вирощування овочевих, польових, квітково-декоративних рослин та вирощування екологічно чистої продукції для шкільних їдалень.
Провідна роль у роботі УНДЗД відведена сільськогосподарському дослідництву. Учні брали активну участь у науково-дослідницькій роботі, а саме розробляли схеми дослідів, проводили фенологічні спостереження за сільськогосподарськими культурами, оформляли дослідницькі роботи.
Відповідно до підсумкового рішення журі, ряд навчальних закладів Хмельницької області визнано у числі переможців конкурсу та нагороджено Дипломом ІІІ ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, в т.ч.:

  • – Браїлівську ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоушицького району;
  • – Бутовецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівського району;
  • – Шепетівський міський центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді;
  • – Шепетівську ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4 імені Валі Котика.
  • – Степанюк Юлію, ученицю І-В курсу Шепетівського НВК № 1 імені Героя України М. Дзявульського.

Адміністрація Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України висловила подяку керівникам та педагогічним працівникам позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачам учнівських навчально-дослідних земельних ділянок області за здійснення ними організаційних заходів на місцях під час проведення Всеукраїнського конкурсу.
Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських навчально-дослідних земельних ділянок, бажаємо їм нових успішних досліджень і творчих досягнень!

За матеріалами Хмельницького ОЕНЦУМ