Новини з конкурсу «Енергія і середовище»

Березень 13, 2017 Екологія 99 переглядів

Всеукраїнський конкурс молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище» у 2016-2017 навчальному році проводився спільно з громадською організацією «Екологічний клуб «Еремурус»» за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Національної екологічної ради України» та бізнес структур. Конкурс проходив під гаслом «Збережемо енергію – збережемо Планету!» Метою конкурсу було виявлення та підтримка обдарованої молоді та залучення її до проблем енергоефективності. До участі в Конкурсі були запрошені не лише учнівська молодь, а й педагогічні працівники загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, які мають напрацювання з питань роботи з учнями і населенням щодо ефективного використання та збереження енергії.

Вчитель хімії Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Полевий Юрій Богданович взяв участь І етапі (заочному) Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище», який проходив з1 листопада 2016 року до 15 січня 2017 року. На підставі поданих матеріалів конкурсу журі визначило переможців першого етапу та нагородило Полевого Ю.Б. Дипломом за ІІ місце у номінації енергозбереження, з темою роботи  «Прості енергетичні рішення проти змін клімату”.
Щирі вітання Полевому Юрію Богдановичу з перемогою у Конкурсі та побажання подальших творчих успіхів!