Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Березень 17, 2017 Конкурси та турніри 179 переглядів

З метою залучення дітей до науково-технічної творчості, стимулювання творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку та організації їх змістового дозвілля 09 березня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання (далі-конкурс).
У конкурсі взяли участь 23 команди (47 учасників) з Білогірського, Віньковецького, Городоцького, Деражнянського, Ізяславського, Кам’янець-Подільського, Красилівського, Славутського, Чемеровецького, Шепетівського, Ярмолинецького районів, міст Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова, Хмельницького, Шепетівки та Волочиської, Дунаєвецької, Летичівської, Новоушицької, Старосинявської об’єднаних територіальних громад.

Учасники конкурсу – наймолодші юні техніки області, вихованці технічних гуртків і учні загальноосвітніх навчальних закладів, які приїхали захищати честь свого району, міста чи об’єднаної територіальної громади на обласному рівні.
З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Григорій Макарович, який побажав учасникам конкурсу успіхів, гарних результатів, а переможцям –гідно представити нашу область на всеукраїнському рівні 12-14 квітня 2017 року у місті Кам’янець-Подільському.

Програма заходу включала в себе:
теоретичний залік, питання якого складалися з урахуванням вимог до знань та умінь учнів, визначених програмою гуртка початкового технічного моделювання;
технічне завдання (виготовлення моделі транспортної техніки);
творче завдання (виконання композиції власного задуму за допомогою геометричного конструктора).
Роботи учасників змагань оцінювало компетентне журі, яке враховувало правильні та чіткі відповіді стосовно теоретичного заліку, якість виготовлення (вирізання та формування розгорток моделі) транспортної техніки та оригінальність і культуру виготовлення технічної композиції.
За підсумками трьох етапів конкурсу було визначено 24 переможці в особистому заліку, а командну першість здобули:
I-ше місце команда Нетішинського клубу «Юний технік»;
II-ге місце команда Кам’янець-Подільського Центру дитячої та юнацької творчості;
III-тє місце команда Славутської міської станції юних техніків.
Честь області на Всеукраїнському конкурсі учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, вперше будуть захищати вихованці Нетішинського клубу «Юний технік».
Побажаємо юним технікам Хмельничинни успіхів, удачі та перемоги.