Обласний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів

Лютий 14, 2017 Діяльність|Семінари 513 переглядів

07 лютого 2017 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації спільно із Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти, на базі Шепетівського навчально-виховного комплексу №1 у складі: «Загальноосвітня школа І-ІІ ст. та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського», проведено обласний семінар для керівників загальноосвітніх навчальних закладів «Внутрішній контроль як одна із функцій управління загальноосвітнім навчальним закладом».
У роботі семінару також взяли участь спеціалісти відділів/ управлінь освіти, методисти районних методичних кабінетів.

Порядок денний

обласного семінару керівників загальноосвітніх навчальних закладів з питання «Внутрішній контроль як одна із функцій управління загальноосвітнім навчальним закладом»
07.02.2017 Шепетівський НВК №1

1. Відкриття семінару.
    Виступ директора Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації О.І.Фасолі
  2. Теоретичні та технологічні засади організації контролю в загальноосвітньому навчальному закладі. Алгоритмізація контролюючої діяльності керівника
    В.В.Гуменюк, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, кандидат педагогічних наук, доцент
  3. Система управлінського контролю як обов’язкова умова ефективної діяльності загальноосвітнього навчального закладу та надання якісної освіти.
    Т.В.Музика,заступник начальника управління освіти Шепетівської міської ради
  4. Модель внутрішнього контролю загальноосвітнього навчального закладу в умовах сьогодення. Управлінський конструктор «Книга записів наслідків внутрішнього контролю»
    В.М.Гарбарець, директор ШепетівськогоНВК№1
  5. Технологія розробки управлінського рішення. Класно-узагальнюючий контроль.
    Н.М.Щур, директор Шепетівської ЗОШ №6
  6. Алгоритм підготовки та проведення педагогічної ради.
    Л.В.Бабак, директор Шепетівського НВК №3
  7. Типові недоліки під час планування та здійснення внутрішнього контролю у загальноосвітніх навчальних закладах.
    В.М.Блажиєвська, заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
  8. Особливості ведення кадрової документації у загальноосвітніх навчальних закладах
    О.В.Рябчук, начальник відділу організаційно-нормативного забезпечення Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

Матеріали семінару