Обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді

Листопад 24, 2017 Конкурси та турніри 28 переглядів

22 листопада 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулися обласні відкриті змагання з автомодельного спорту серед учнівської молоді (кордові моделі у приміщеннях).
Зі словами привітання та побажання спортивних успіхів і перемог до учасників обласних змагань та керівників звернувся директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Григорій Гончарук.
У змаганнях взяли участь 12 команд (46 учасників) із Деражнянського, Теофіпольського районів, міст Хмельницького (2 команди), Кам’янець-Подільського, Нетішина, Славути, Старокостянтинова та Шепетівки, а також із трьох об’єднаних територіальних громад: Дунаєвецької міської, Летичівської та Новоушицької селищних.

Програма заходу включала в себе роботу стартів у класах:
ЕЛ-АЕРО – швидкісна модель автомобіля з повітряним гвинтом (аеромобіля);
ЕЛ-О – об’ємна модель-копія автомобіля;
ЕЛ-К-контурна модель копія автомобіля;
ЕЛ-Іграшка – вдосконалена модель іграшки промислового виробництва, що придбана в торговій мережі.
Учасники змагань мали змогу продемонструвати автомоделі, які виготовили власноруч спільно з керівником.
Перемогу здобули:
I-ше місце посіла команда Славутської міської станції юних техніків, керівник команди Гамуза А.А.
II-ге місце – команда Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, керівник команди Штефко М.С.
III-тє місце посіла команда Кам’янець-Подільського центру дитячої та юнацької творчості, керівник команди Гуменюк В.А.
Команда, що посіла І місце, стала володарем Кубка Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, а учасники, які вибороли перемогу в особистому заліку були нагороджені медалями від організаторів змагання.
Вітаємо переможців! В подальшому побажаємо юним технікам Хмельниччини удачі та якнайбільше почесних нагород!