Педагогів-дошкільників привітали з професійним святом

Вересень 28, 2017 Головна|Освіта|Дошкільна освіта 80 переглядів

27 вересня відбулись обласні урочистості з відзначення Всеукраїнського Дня дошкілля. Заходи проведено у приміщенні Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Свято організовано Департаментом освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Учасниками були представники дошкільної освіти з усіх міст, районів, об’єднаних територіальних громад області, запрошені працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Учасників заходу привітали з професійним святом В. Блажиєвська – заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти Департваменту4 освіти і науки Хмельницької ОДА,

В. Очеретянко – перший проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат історичних наук, О. Попик, – проректор обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Л. Пісоцька – декан факультету дошкільної освіти ХГПА, кандидат педагогічних наук, доцент.
Виступаючі дали високу оцінку стану розвитку дошкільної освіти в Хмельницькій області, відзначили передові позиції дошкілля Хмельниччини на Всеукраїнському рівні, висловили вітальні промови та слова вдячності для працівників дошкільних навчальних закладів та всіх причетних до дошкільної галузі в області..
Кращі працівники дошкільної освіти (управлінці, методисти місцевих органів управління освітою, керівники та педагогічні працівники дошкільних навчальних закладів) нагороджені відомчими відзнаками Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Концертну програму для освітян-дошкільників підготували та подарували педагоги дошкільних навчальних закладів м. Кам’янець-Подільський, які приємно здивували всіх присутніх професійним та витонченим виконанням художніх номерів.