Перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту

Жовтень 9, 2017 Методика|Новини 122 переглядів

08 жовтня 2017 року  відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук» Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді проведено перше виїзне навчання мобільно-консультаційного пункту Південного територіального округу на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 ім. А.Трояна.
Головною метою проведення мобільно-консультаційного пункту було надання інформації щодо поняття про види дослідницьких робіт, вибір і обґрунтування тем досліджень, її формулювання, послідовність етапів виконання наукових досліджень, особливості опрацювання наукової літератури, різновиди джерельної бази наукових досліджень. Також на пункті педагогічні керівники науково-дослідницьких робіт мали змогу отримати індивідуальну консультацію.

Науковці вищих навчальних закладів міста Хмельницького разом із учнями-членами Хмельницького територіального відділення МАН України та керівниками науково-дослідницьких робіт працювали у 12 наукових секціях за наступними напрямами: літературознавства, української мови, англійської мови, філософії, соціології та релігієзнавства, історії, географії, комп’ютерних наук, математики, фізико-технічних наук, економіки, біології та екології. Роботу наукових секцій забезпечили 2 доктора наук, 9 кандидатів наук та 1 старший викладач.
Заняття мобільно-консультаційного пункту відвідали 240 учнів-членів Хмельницького територіального відділення МАН України та 141 педагогічний керівник: Віньковецького, Городоцького, Дунаєвецького Кам’янець-Подільського, Новоушицького та Чемеровецького районів, міста Кам’янець-Подільського та Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою, Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів “Славутинка”. Також взяли участь у навчаннях учні 10 об’єднаних територіальних громад області, а саме: Дунаєвецької міської, Дунаєвецької селищної, Маківської сільської, Сатанівської селищної, Гуменецької сільської, Китайгородської сільської, Колибаївської сільської, Новоушицької селищної, Чемеровецької селищної, Гуківської сільської.
Адміністрація Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та відділ науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю “Мала академія наук” висловлює подяку управлінню освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та адміністрації Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №9 ім. А.Трояна у сприянні проведення занять мобільно-консультаційного пункту.