Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Стали відомі порогові бали з усіх навчальних предметів ЗНО

Червень 23, 2017 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|ЗНО та ДПА 393 переглядів

На засіданні визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з географії, фізики, хімії.

Члени експертної комісії після обговорення ухвалили рішення встановити пороговий бал з географії, що відповідає 27 тестовим балам, з фізики – 10 тестовим балам, з хімії – 17 тестовим балам.

З географії пороговий бал «склав/не склав» подолали 91 % учасників зовнішнього незалежного оцінювання від загальної кількості осіб, що взяли участь у тестуванні з цього предмета, з фізики поріг «склав/не склав» подолали 77 % осіб, які взяли участь у зовнішньому оцінюванні, з хімії – 81 % учасників тестування з цього предмета.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з цих предметів будуть розміщені на інформаційних сторінках 23 червня. Також цього ж дня в розділі «Керівникам навчальних закладів» будуть розміщені відомості результатів державної підсумкової атестації, проведеної у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

В УЦОЯО звертають увагу, що учасники тестування поточного року зможуть ознайомитися зі скан-копіями своїх бланків відповідей. Бланки відповідей з географії, хімії, фізики будуть розміщені на інформаційних сторінках учасників з 23 червня.

Відеозапис засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, під час якого було встановлено поріг «склав/не склав», можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що пороговий бал зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року з української мови і літератури відповідає 24 тестовим балам, з математики – 11 тестовим балам, з англійської, німецької, французької, іспанської мов – 14 тестовим балам, з історії України – 27 тестовим балам, з російської мови – 26 тестовим балам, з біології – 23 тестовим балам.

За інформацією прес-служби УЦОЯО