У гості – до вихованців шкіл-інтернатів області

Грудень 20, 2017 Головна|Новини 95 переглядів

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая.
Сьогодні, 19 грудня 2017 року, друзі шкіл-інтернатів не оминули увагою вихованців закладів освіти Хмельницької обласної ради.

Перший заступник голови обласної державної адміністрації В.Кальніченко, перший заступник обласної ради Н.Андрійчук, директор Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації О.Фасоля, перший заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області В.Семенюк, голова правління ПРаТ “Деражнянський молочний завод” В.Яглінський відвідали Вовковинецьку загальноосвітню школу-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради з солодкими подарунками.

На святкові заходи до дітей Кам’янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру прийшов заступник начальника управління безпеки харчових продуктів та ветеринарної медицини ГУДПСС в Хмельницькій області М.Булка.

До Ізяславського навчально-реабілітаційного центру завітали заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Хмельницькій області О.Вжешинський, начальник Ізяславського відділення Славутської ОДПІ В.Мартинюк, представники Ізяславського відділення поліції Славутського ВП ГУНП в Хмельницькій області.

За доброю традицією учнів Антонінської спеціальної школи-інтернату привітали зі святом директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації О.Омелянюк, директор ПАТ «СК» ІНГО Україна Г.Петренко, генеральний директор ТОВ «Престиж – Авто» В.Данилюк, полковник міліції А.Когунь, заступник виконавчого директора корпорації Сварог Вест Груп А.Горбачук.

Цілий рік вихованці Солобковецького навчально-реабілітаційного центру були надто чемними та слухняними. Ще напередодні Дня Святого Миколая з чудовими дарунками, настільними та розвиваючими іграми, канцелярським обладнанням та засобами гігієни, солодощами заклад відвідали об’єднання волонтері із м. Хмельницького, представники благодійних організацій “Братерство без кордонів – Україна”, Хмельницького православного молодіжного центру, представники Городоцької духовної семінарії.
А сьогодні, у День Святого Миколая, до вихованців Солобковецького НРЦ завітали т.в.о. першого заступника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.Золотий, завідувач лісовим господарством Ярмолинецького району І.Кирилюк, які подарували школярам спортивний інвентар та солодкі подарунки.

Вихованці готувалися до зустрічі із Святим Миколаєм, вітали  один одного та гостей з великою радістю, даруючи свої вміння та таланти.