Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Фестиваль-конкурс патріотичної пісні “Кадетські зорі – 2017”

Березень 14, 2017 Новини з районів 566 переглядів

9 березня в Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Кадетські зорі – 2017». Він традиційно проходить у нашому закладі на початку весни і збирає багато глядачів.
Конкурсна програма була насичена різноманітною тематикою. Це і минулі і сучасні, і військові і мирні, і серйозні і веселі пісні. Вражало усе дійство. Байдужим не залишився ніхто. Усі виконавці неймовірно старались, роблячи справжнє свято. Перед глядачами промайнуло 14 серій творчого життя ліцеїстів із своїми цікавими проектами, бо доробки представили на суд глядачів усі взводи ліцею.

Звісно, усі прагнули стати кращими і це їм вдалося! Кожен переміг себе уже виступивши! А нагороди дісталися особливо талановитим ліцеїстам.
Конкурс приніс море задоволення усім присутнім, емоції і враження переповнювали усіх присутніх. Так і має бути, бо кожен конкурс відкриває нові таланти і допомагає їх в подальшому розвивати, вчить сміливості і впевненості, виробляє манеру триматися на сцені, вільно спілкуватися з публікою. Саме такі якості допомагають ліцеїстам в майбутньому стати професіоналами в обраній справі.
Мине час, кожен обере свій шлях у житті. Більшість ліцеїстів стануть військовими, але пісня буде завжди поруч. Та не виключена можливість, що колись на світових сценах будуть сяяти зірки, які запалили тут, у Кам’янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою ми усі разом!
Зіркової вам долі!
Вдалого професійного шляху!
Мирного неба над головою!