Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницькому ОЦТКУМ – 70!

Грудень 21, 2017 Головна|Новини 64 переглядів

Хмельницькому обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді виповнилося 70 років!
В рамках відзначення ювілейної дати, з метою популяризації і подальшого розвитку туризму і краєзнавства як засобу національно-патріотичного та громадянського виховання учнівської молоді, узагальнення історії розвитку дитячо-юнацького туристсько-краєзнавчого руху на Хмельниччині та активізації туристсько-краєзнавчої діяльності в закладах освіти області, Хмельницьким ОЦТКУМ було проведено обласні конкурси: фотоконкурс “Туризм нас єднає”, літературний конкурс “Туризм – це спосіб життя” та конкурс на кращу презентацію/відеоролик “70 років з туризмом і краєзнавством”. Від навчальних та позашкільних закладів області надійшло – 19 презентацій/відеороликів, 64 фотографії та понад 30 літературних творів.

Підсумки участі у конкурсах підводились на святковій обласній краєзнавчій конференції, присвяченій ювілею, яка відбулася у грудні в залі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
На конференцію прибуло 25 делегацій від районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.
Перед початком конференції учасники мали змогу ознайомитися з виставкою фотографій учасників фотоконкурсу і переглянути найбільш цікаві конкурсні презентації та відеоролики.
Учасників вітали Віктор Ніконішин, начальник відділу з питань внутрішньої політики, адміністративно-територіального устрою та інформаційного забезпечення Хмельницької обласної ради, Світлана Фіярська, начальник відділу професійної освіти та виховної роботи управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, Олександр Попик, проректор з науково-методичної роботи Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, Сергій Козубняк, правовий інспектор Хмельницької обласної організації профспілки працівників освіти і науки України, Василь Климчук, директор обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді, Олена Матус, директор Нетішинського центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Олександр Ніженський, директор Деражнянського Будинку творчості дітей та юнацтва, Володимир Захар’єв, краєзнавець, журналіст і археолог, Елла Нєкрасова, турист-спелеолог, засновниця магазину туристського спорядження у місті Хмельницькому.
Переможці та призери в усіх номінаціях конкурсів – учні та педагоги, що здійснювали керівництво своїми вихованцями – нагороджені Грамотами Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації та грамотами Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Грамоти вручені 77 конкурсантам. Церемонію нагородження прикрашали своїми яскравими талановитими виступами вихованці Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.
Хмельницький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді планує видати збірку “70 років з туризмом і краєзнавством” з кращими конкурсними матеріалами. Книжка буде подарована кожному юному автору.