Хмельницькі велосипедисти – у ТОПі на чемпіонаті України, дванадцять медалей привезли з чемпіонату України.

Листопад 13, 2017 Головна|Спорт 33 переглядів

У змаганнях брало участь 232 провідних велосипедистів національного рівня, які представляли команди 20 областей України та 1 команда із Білорусії.
На критому велотреку Львова 5-9 листопада 2017 року, пройшов осінній чемпіонат України з велосипедного спорту (трек). Змагання почалися в перший день з командної гонки-переслідування . Де наші Хмельничанки у складі Дарина Беляк, Анастасія Калашник, Еліна Гусельникова, Вікторія Ярошенко та Ірина Лазурко стартували по жінках та виграли бронзу.
Юнаки в командній гонці переслідування були четверті у складі Коцюбайло Олександр, Іван Савчук, Вадим Стецюк та Микола Герасимчук, юнаки програли 1 секунду команді з Білої Церкви.
Серед дівчат 3 місце зайняла Віолетта Кондрут вона їхала з дівчатами із різних куточків України, одна дівчина зі Львова, друга з Києва та дві дівчини з Житомира. Дівчата дуже добре проїхали кваліфікацію одразу зайняли третє місце з великим розривом у 3 секунди та їхали у фіналі вже більш впевненими.

Дівчата та хлопці були в дуже хорошій формі, готувалися до цих змагань заздалегіть.
У той же день провели гонку олімпійський спринт, де наші юніорки боролися до останнього потрапила наша двійка Анастасія Калашник та Еліна Гусельникова в четвірку кращих жінок України . Їхалі фінал за третє – четверте місце. Програли менш ніж 1 тисячну секунди, 3 місце Львів -Житомир проїхали за 39.574 та наші дівчата за 39.635 до останнього ніхто не знав хто виграв цей заїзд за бронзу. Чекали коли комп’ютер покаже точний час. Нажаль нашим дічаткам дісталося 4 місце.
Серед дівчат в цій ж категорії 6 місце зяйняли Ірина Лазурко в парі з Віолеттою Кондрут.
Але вже тут наші юнаки в командному спринті взяли всю волю в кулак та показали третє місце в складі Іван Савчук, Вадим Стецюк та Микола Герасимчук.
В цей ж день їхали наші наймолодші дівчата в гонці гіт з ходу на 500 метрів завоювала 5 місце Віолетта Кондрут.
В кінці дня провели групову гонку по юніорам де в шістці кращих відзначилися 4 місце Анастасія Калашник та 5 місце Вікторія Ярошенко.
А на наступний день Анастасія Калашник відсвяткувала своє 17-річчя. Що ж, срібло – непоганий подарунок до дня народження .Вона завоювала друге місце в гонці скретче серед юніорок. Віолетта Кондрут шосте серед молодших дівчат та 6 місце серед дівчат Ірина Лазурко.
У спринті Ірина Лазурко знов потрапила на шосте місце.
У третій день змагань в гонці з вібуттям серед жінок 5 місце Анастасія Калашник. У групе В, Володимир Вітвіцкій показавши 4 місце.
Найгращою в гонці кейрін булу Єліна Гусельникова 5 місце серед жінок.
В останній день змагань була найцікавіша гонка парна гонка під назвою Медісон.
Серед жінок Анастсія Калашник та Еліна Гусельникова завоювали бронзу, четвертими в цій дисципліні були Вікторія Лазурко та Дарина Беляк. Так само серед дівчат Ірина Лазурко зайняла четверте місце.
Наші спортсмени ДЮСШ ДОН –Дитячу юнацьку спортивну школу Департаменту освіти та науки, Хмельницької області гідно змагалися на ціх змаганнях та показали дуже достойні результати.
Тренують спортсменів Майстер Спорту междунородному Класа Віталій Кондрут .Заслужений тренер України Вікторія Кондрут та Тамара Довгопола.
Варто зазначити, що змагання відбулися за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Хмельницької облдержадміністрації , спортсмени та тренера дуже вдячні начальнику управління за те що він знайшов кошти для участі в чемпіонаті України.