Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Хмельницькі спортсмени взяли участь у змаганнях з велосипедного спорту на треку у м. Львів

Березень 20, 2017 Спорт 326 переглядів

З 29.01.2017 по 02.02.2017 року у м. Львів пройшов зимовий Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку. На єдиний в Україні критий велотрек з дерев’яним покриттям приїхали позмагатися понад 250 учасників із різних куточків України. Змагалися усі вікові та кваліфікаційні групи (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, юнаки, дівчата).
Від Хмельниччини участь у змаганнях взяли сім спортсменів. Змагалися спортсмени в груповому та спринтерському омніумі (багатоденній гонці). Групова гонка складалася з шести етапів, а спринтерська гонка складалася з чотирьох етапів. Найкращою була хмельничанка Ірина Лазурко, яка торік стала третьою у всеукраїнському рейтингу на треку серед дівчат-велосипедисток. На чемпіонаті України посіла п’яте місце в груповому омніумі.

До десятки найкращих також увійшли ще троє наших спортсменів. Серед юнаків у груповому омніумі 7 місце посів Вадим Стецюк і 10 місце – Богдан Жук. Серед юнаків у спринтерському омніумі 9 місце посів Микола Герасимчук.

Крім того, одночасно з зимовим чемпіонатом України з велоспорту на треку у Львові, відбулися всеукраїнські велозмагання для спортсменів 2003-2004 років народження. Від нашої області виступили двоє велосипедистів. Бронзову медаль в гонці на 1 коло з ходу серед дівчаток, здобула хмельничанка Віолетта Кондрут. Також Віолетта Кондрут здобула бронзову медаль в 500 метрів з ходу
Вітаємо переможців та бажаємо їм нових спортивних звершень!
Успіх Хмельницької команди внесли вихованці ДЮСШ УО.
Готували наших спортсменів до цих змагань тренери Кондрут Вікторія і Кондрут Віталій.