ХМЕЛЬНИЧАНКИ ДРУГІ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВЕЛОСПОРТУ НА ШОСЕ

Березень 20, 2017 Спорт 22 переглядів

В Ужгороді з 8 по 12 березня відбувся чемпіонат України в багатоденній гонці з велоспорту на шосе. Подія помітна національні змагання елітних шоссейников зібрало на території закарпатської області приблизно 20 команд, на старт вийшло 148 учасників.

З Хмельницької області приїхало 11 спортсменів, дві жінки, чотири юніора і п’ять юніорок .

ДЮСШ УО –Дитячу юнацьку спортивну школу управління освіти представило 9 спортсменів і 2 спорсмена представило ШВСМ-Школа вищої спортивної майстерности.

Відбулися змагання в чотирьох вікових категоріях: (чоловіки, жінки, юніори, юніорки)

Гонка проходила в 4 етапи, індивідуальна гонка на час і три групових гонки.

Протягом чотирьох днів за подіум боролися команди і гонщики майже з усіх областей України, але численними представниками виявилися команди: Київської, Львівської, Хмельницької, Житомирської та Миколаївської областей.

Хоч погода не сильно сприяла проведенню чемпіонату, спортсменам це не заважало – вони виходили на старт і боролися до останнього.

У перший день змагань чемпіонату України в індивідуальній гонці на час,

наша Хмельничанка Вікторія Ярошенко показала другий результат в індивідуальній гонці на 9 кілометрів вона проїхала цю дистанцію з результатом 15 хв 47 сек. програла 36 сек. Ользі Кулініч з Білої Церкви.

Наступних три дні проходили групові гонки, за підсумками чотирьох етапів в кращу шістку потрапили Вікторія Ярошенко вона закінчила цю багатоденну гонку четвертою .

За нею 5 місце Гусельнкова Еліна і 6 місце Калашник Анастасія.

У командному заліку наші хмельничанки в складі Лазурко Вікторія, Гусельникова Еліна, Ярошенко Вікторія і Калашник Анастасія показали друге місце.

Наши юніори в командному заліку закінчили шостими. Кращим з юніорів був Андрій Лисюк він закінчив гонку одинадцятим.

ДЮСШ УО вітає всіх учасників та переможців з закінченням Чемпіонату і бажає, щоб велоспорт в Україні розвивався і виходив на новий рівень.

на фото Лазурко Вікторія, Гусельникова Еліна, Ярошенко Вікторія і Калашник Анастасія

Готували наших спортсменів до цих змагань тренери Кондрут Вікторія ,Кондрут Віталій та Довгопола Тамара Іванівна.

«Завдяки таким талановитим спортсменам, як ви, які впевнено сидять в сідлі і бажають підкорювати нові висоти велоспорту, у цього виду спорту є велике майбутнє. Дуже приємно бачити молодь, яка віддає перевагу не шкідливим звичкам, а здорового способу життя »- сказала Вікторія Кондрут.