Чергову координаційну раду ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» проведено на Хмельниччині

Травень 30, 2017 Головна|Освіта|Дошкільна освіта 156 переглядів

25-26 травня 2017 року в м. Кам’янець-Подільський під головуванням Омельяненко Н.В., шеф-редактора управлінських освітніх видань Цифрового видавництва MCFR, голови ВГО «АПДО», проведено Координаційну раду Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти». На засідання прибули представники дошкільної освіти з різних регіонів України. У заході взяли участь Васильянов Д.С., секретар Кам’янець-Подільської міської ради, Старченко С.В., начальник управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради, Гаркавенко Т.В., головний спеціаліст Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, науковці вищих навчальних закладів: Соловйова Л.І., старший науковий співробітник інституту психології ім. Г. Костюка НАПН України, кандидат психологічних наук, Бахмат Н.В., Каньоса Н.Г., доценти кафедри теорії та методик дошкільної і початкової освіти Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка, Ухіна Т.Б., заступник директора видавництва «Мандрівець», Гурковська Т.Л., головний редактор журналу «Практичний психолог: Дитячий садок».
Координаційною радою розглянуто актуальні питання розвитку дошкільної освіти, обговорено пропозиції змін до законодавчих актів в галузі дошкільної освіти.

Педагогічні колективи дошкільних навчальних закладів м. Кам’янець-Подільський під керівництвом Калинюк Є.М., голови місцевого осередку ВГО «АПДО», завідувача відділом дошкільної освіти та кадрового забезпечення управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради та Шевеленко Т,А., методиста міського науково-методичного центру, поділились з членами координаційної ради кращим досвідом роботи, професійними досягненнями та педагогічними родзинками, провели майстер-класи застосування інноваційних педагогічних технологій у практичній роботі з дошкільниками. Приємно здивували та порадували гостей діти-дошкільники виконанням музично-танцювальних номерів.
Захоплюючою була екскурсія для учасників заходу по історичному заповіднику «Подільські Товтри».

Т. Гаркавенко,
головний спеціаліст Департаменту освіти