Школярі та гуртківці Хмельниччини – переможці Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети великоднього хліба»

Червень 13, 2017 Новини 140 переглядів

Нещодавно Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України підведено підсумки Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети великоднього хліба», в якому взяли участь представники 93-х загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з 17 областей України.
Конкурсні роботи подавалися учасниками в трьох номінаціях: «Великодній хліб» (паска), «писанка», «великодній рушник».
Серед конкурсних робіт, котрі столичне журі визнало переможцями, є ряд творчих робіт учнів і гуртківців та родин з навчальних закладів Хмельницької області.
Дипломом І ступеню у номінації «Великодній хліб» (паска) нагороджені:
– Галус Тетяна та Лисак Діана, вихованки гуртка «Художня обробка шкіри» ПНЗ Грицівської школи сприяння здоров’ю Шепетівського району. Керівник – Савчук Тетяна Володимирівна (100 балів);
– Кавунець Богдана, учениця групи 11-2-5 спеціалізації «Кулінарія» Шепетівського МНВК за роботу «Секрети Великоднього хліба Хмельниччини» (100 балів);
– Родина Анастасії Джамілової, учениці 7 класу Лисанівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів, ДНЗ» Старосинявської селищної ради (100 балів);
– Безверхній Олексій, учень 4 класу Павлинецької ЗОШ І-ІІст. Старосинявської селищної ради за роботу, виконану спільно з керівником Литвинюк Інною Олександрівною (98 балів);
– Кисельова Анна, учениця 9-Б класу Хмельницького НВО № 28 за роботу «Мамина паска» (98 балів);
– Барвінська Галина Володимирівна, жителька села Бальківці Волочинського району з онукою Анастасією Барвінською (98 балів);
– Лахай Ольга Володимирівна з сином Назаром, учнем Шепетівського НВК № 3, за роботу «Великодні пряники» (99 балів);
– Беседа Тетяна Сергіївна, педагог-організатор-методист, та Задворна Тетяна, учениця 7 класу Новосинявської ЗОШ І-ІІІст. Старосинявського району (100 балів);
– Главацька Вікторія, вихованка гуртка «Країна юних обдарувань» Антонівського РБТДЮ Красилівського району (98 балів).
Дипломом ІІ ступеню у номінації «Великодній хліб» (паска) нагороджені: Огородник Ольга, вихованка гуртка «Захоплююче лозоплетіння» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів, за роботу «Великодня паска» (83 бали) та Вітка Костянтин, учень 3 класу Війтовецької ЗОШ І-ІІІст. Волочиського району (86 балів).
Дипломом І ступеню у номінації «Писанки» нагороджені:
– Стаднік Іванна Миколаївна та Вовк Анна Романівна, вихованці гуртка «Писанкарство» Красилівського РБДТДЮ за роботу «Свято в кожен дім» (99 балів);
– Гурник Яна та Качковська Наталія Броніславівна, керівник НХК студії образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Колорит»
Кам’янець-Подільського ЦДЮТ (99 балів);
– Макарчук Богдан, вихованець гуртка «Художня обробка шкіри» ПНЗ
Грицівської школи сприяння здоров’ю Шепетівського району. Керівник – Савчук Тетяна Володимирівна (90 балів).
Дипломом ІІ ступеню у номінації «Писанки» нагороджені:
– Димінська Віталіна, Летичівський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступеня – гімназія» за роботу «Подільська писанка» (86 балів);
– Гнатюк Вікторія та Бершеда Анна, вихованки гуртка «Народна творчість» Славутського еколого-натуралістичного центру школярів за роботу «Писанки – символ українського народу» (81 бал);
– Блажук Вікторія, вихованка гуртка «Писаночка» Бальковецької школи Волочиського району (98 балів);
– Лемачок Олександра, вихованка гуртка «Писаночка» Бальковецької школи Волочиського району (98 балів).
Дипломом І ступеню у номінації «Великодній рушник» нагороджені:
– Горбунова Анастасія, учениця Кривачинецького НВК Волочиського району. Керівник – Другак І.М. (100 балів);
– Сенько Мирослава, вихованка гуртка «Художня обробка шкіри» ПНЗ
Грицівської школи сприяння здоров’ю Шепетівського району. Керівник – Савчук Тетяна Володимирівна (96 балів);
– Шевцова Надєжда Сергіївна, вихованка гуртка «Художня вишивка» Красилівського РБДТДЮ, за роботу «Світлої Пасхи» (98 балів);
– Родина Форсюк (Оксана Анатоліївна з донькою Мариною, ученицею 11 класу Крупецького НВК «ДНЗ-СЗШ І-ІІІст.» Славутського району (100 балів);
– Мельник Діана, учениця 9-Б класу Хмельницького НВО № 28, за роботи «Мамина паска» та «Пасхальна серветка для Великоднього кошика» (98 балів).
Дипломом ІІІ ступеню у номінації «Великодній рушник» нагороджена Паушак Влада, вихованка Кам`янець-Подільського Позашкільного навчально-виховного об’єднання (76 балів).
Кращі роботи переможців і учасників Конкурсу експонуються в Народному музеї хліба Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України та будуть розміщені в журналі для дітей та юнацтва еколого-натуралістичного напряму «Паросток», газеті «Юннат» та на сайті НЕНЦ.
Дирекція та педагогічний колектив Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді висловили щиру подяку керівникам Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, об’єднаних територіальних громад і відділів та управлінь освіти районних державних адміністрацій і міських рад, керівникам та педагогічним працівникам позашкільних і загальноосвітніх навчальних закладів за організоване залучення учнівської молоді до участі у Всеукраїнському родинному конкурсі «Секрети великоднього хліба».

Руслана Бацура, керівник гуртків ХОЕНЦУМ