ЮНІ ВОКАЛІСТИ НЕТІШИНА ПІДКОРИЛИ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ

Червень 18, 2017 Новини з районів 241 переглядів

З 8 по 12 червня 2017 року в місті Очаків Миколаївської області відбувся Всеукраїнський фестиваль дитячої художньої творчості «Єдина родина».
Творчий захід зібрав більше сотні учасників з різних куточків України. Серед них представники і нашої області.
За підтримки Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді у фестивалі взяли участь вихованці Зразкового театру пісні «Криниченька» (керівник Валентина Темна) і солістка Зразкового вокального ансамблю і студії естрадної пісні «Вернісаж» (керівник Ольга Дьячина) Нетішинського будинку дитячої творчості.

Талановиті, яскраві зірочки своїми чарівними голосами підкорили професійне журі. Так, молодша група Зразкового театру пісні «Криниченька», його солістки Діана Шкребій у номінації «Естрадна пісня» і Марина Коваленко у номінації «Народна пісня» та солістка Зразкового вокального ансамблю і студії естрадної пісні «Вернісаж» Вікторія Остапчук вибороли почесні місця та отримали дипломи І ступеня, поповнивши скарбничку Хмельницької області на 4 нагороди.
Бажаємо юним талантам нових перемог!