Юні спортсмени з Хмельничини взяли участь у 1-му Чемпіонаті світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації в Словаччині

Липень 17, 2017 Спорт 124 переглядів

З 30 червня по 1 липня 2017 року  в Словаччині, в містечку Турчанське Тепліце проходив 1-й Чемпіонат світу серед юнаків та дівчат зі спортивної радіопеленгації. Спортсмени з 12 країн протягом трьох днів боролися за нагороди. Збірна команди України, яка налічувала двадцять спортсменів, була представлена спортсменами з Вінницької, Сумської, Хмельницької, Волинської, Донецької областей та м. Києва. В складі команди України захищали честь держави троє юних спортсменів з Хмельниччини, а саме, нетішинці Петровська Єлєна, Дебопре Ярослав та Панчук Наталія (тренер, керівник гуртка Нетішинського КЮТ Панчук Л.С.). Загалом команда України посіла третє місце, Чехія на другому та Росія перше.

Змагання були складними та водночас цікавими. Та це не завадило  Петровській Єлєні, (категорія Ж14), вибороти два срібла в особистому заліку та два срібла  в командному. Дебопре Ярослав (категорія Ч16) має золото та срібло, а Наталія Панчук (категорія Ж16) срібну медаль в командних заліках.
З позитивними емоціями поверталися наші спортсмени додому, адже змагання пройшли на високому рівні та в дружній атмосфері, а спортивний азарт та прагнення до перемоги залишили у спортсменів незабутні враження.
Бажаємо спортивних успіхів та безліч перемог!