Інформація про підсумки конкурсу «Поетичний зорепад»

Червень 1, 2017 Конкурси та турніри 97 переглядів

Поезія покликана хвилювати, давати насолоду,
плекати високі почуття
і може стати відповіддю на найгостріші
та найглибші духовні запити сучасної людини.

З метою виявлення і розкриття поетичного обдарування молоді та працівників професійно-технічних навчальних закладів області, підвищення ролі естетичного виховання і прищеплення любові до рідної мови та літератури, формування патріотичних почуттів засобами літературного слова Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді було проведено обласний заочний літературний конкурс «Поетичний зорепад» серед учнів та працівників професійно-технічних навчальних закладів.
Цьогоріч в рамках конкурсу пропонувалось висвітлити у віршах тематику «Листи на фронт», присвячені значущим подіям захисту України.

Впродовж квітня надійшли поетичні добірки 27 учнів та 25 працівників з 23 професійно – технічних навчальних закладів області.
Усі конкурсні роботи вирізняються досконалою формою, глибоким змістом, активною життєвою позицією. Конкурсанти продемонстрували власні літературні таланти, проявили себе як справжніх майстрів слова.
Так, на підставі рішення журі серед учнів перше місце посіла Яржемська Руслана – учениця Вищого професійного училища №25, м. Хмельницький, друге – Свінціцька Ольга – учениця Полонського професійного аграрного ліцею та Мазярко Євген – учень Вищого професійного училища №38 смт. Гриців, третє – Шитік Діана – учениця Плужненського професійного аграрного ліцею та Подгурський Тимофій – учень Вищого професійного училища №4, м. Хмельницький (див. додаток).
Серед працівників професійно-технічних закладів перше місце – Кравчук Станіслав – працівник Вищого професійного училища №25, м. Хмельницького та Михальчишин Роман – працівник ДНЗ «Красилівський професійний ліцей», друге – Маслова Лариса – працівник ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» та Дзьобань Катерина – працівник Вищого професійного училища №38 смт. Гриців , третє – Овсієнко Дмитро – працівник ДНЗ «Хмельницький центр професійно-технічної освіти сфери послуг», Кондратюк Віта – працівник Хмельницького професійного ліцею електроніки та Тарнапольська Тамара – працівник Чорноострівського професійного аграрного ліцею (див. додаток).
Конкурсні роботи, які посіли призові місця, будуть надіслані на Всеукраїнський конкурс творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» у м. Київ.
Хмельницький державний центр естетичного виховання учнівської молоді бажає успіхів усім конкурсантам!

Савчук Ю.В. – культорганізатор ХДЦЕВУМ