Інформація про урочисте зібрання з нагоди завершення 2016-2017 навчального року у професійно-технічних навчальних закладах області

Червень 30, 2017 Головна|Освіта|Професійно-технічна освіта 166 переглядів

Департамент освіти і науки Хмельницької ОДА спільно з Хмельницьким державним центром естетичного виховання учнівської молоді ініціювали урочистості з нагоди завершення 2016-2017 навчального року у професійно-технічних навчальних закладах області.
Свято для випускників ПТНЗ відбулось 29 червня у приміщенні Хмельницької обласної філармонії.
У холі гостям свята була запропонована до перегляду виставка декоративно-прикладного, образотворчого та хлібо-булочного виробництва.

Золоті та срібні медалі, дипломи кваліфікованого працівника з відзнакою «За високі досягнення у навчанні» вручали: заступник голови Хмельницької ОДА Олійник В.Ц., заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради, депутат обласної ради Зеленко Т.І. та директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Фасоля О.І.Отримавши дипломи, випускники стануть кваліфікованими працівниками нашої держави, міцні знання та професійні вміння, здобуті у професійно-технічних навчальних закладах, відкриють багато можливостей. З вітальним словом до випускників звернувся голова Хмельницької обласної профспілки освітян Яремюк А.С.
Роботодавці завжди з задоволенням приймають учнів ПТНЗ на виробничу практику відзначаючи високий рівень їхньої підготовки, а в подальшому сприяють працевлаштуванню випускників. З вітальним словом до випускників звернулася – власниця торгової марки «Мамин хліб»
м. Красилова – депутат обласної ради Білявець О.В. Учні, які з відзнакою завершили навчання і є гордістю професійно-технічної освіти. Впродовж років навчання у професійно-технічних навчальних закладах області здобули найцінніше – міцні знання та професійні вміння. Кожна молода людина, йдучи в доросле життя, прагне вибрати собі професію за покликанням. Сьогодні випускникам випала доля жити в період глибинних змін, коли визначальними стали професійна освіченість, інтелект і творчість. Віримо, що молодь профтехосвіти і надалі твердо крокуватимете до обраної мети і зможе взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни.