День: 03.03.2017

Вітаємо науковця!

zvit Березень 3, 2017 Вітання|Головна

1 березня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини Фасоля Олег Іванович захистив дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата педагогічних наук. Адміністрація сайту вітає науковця та бажає нових успішних здобутків!

Колегія управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради

zvit Березень 3, 2017 Новини з районів

24 лютого 2017 року на базі загальноосвітньої школи №7 відбулася колегія управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради за участі керівників загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних навчальних закладів м. Старокостянтинова під головуванням начальника управління – А.П. Пасічника. Згідно з планом роботи управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради до порядку денного засідання були включені наступні питання: