" />
 

Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Обласний конкурс читців «Шевченко з нами…»

Березень 17, 2017 Конкурси та турніри 220 переглядів

16 березня 2017 року у м. Хмельницькому, за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації та Хмельницького державного центру естетичного виховання учнівської молоді, відбувся обласний конкурс читців «Шевченко з нами…» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Серед 24-х учасників – читців Кушнірук Владислав, учень ДНЗ «Вище професійне училище № 11 м. Хмельницький», з віршем «Нащо мені женитися» виборов призове 3 місце.

Учні ДНЗ «ВПУ № 11 м.Хмельницького» разом з соціальним педагогом Ольховою Л.І. 14.03.17р переглянули історичну драму «Гіркі жнива». Це епічна прониклива сага про велике кохання на тлі трагічних подій української історії початку ХХ століття. Життя молодого хлопця і його коханої змінюється назавжди в 1933-му, коли їхня родина і земляки стають жертвами голодомору та сталінських репресій. Це історія про любов всупереч смерті, непереборну волю до життя і дух боротьби, який не згасити. Фільм знятий канадськими кінематографістами в Україні за участю відомих голлівудських, європейських та українських акторів. Вперше тема страшного Голодомору 32-33 років з’явилася на великому екрані у англомовній стрічці.

14.03.17 учні училища познайомилися з інсталяцією «Грані». ГРАНІ3″ – тимчасова інсталяція, покликана привернути увагу до проблеми торгівлі людьми та залучити громадськість до попередження й боротьби із сучасним рабством. На превеликий жаль, проблема сучасного рабства існує і для України вона все ще актуальна. Так, лише за підрахунками Представництва Міжнародної організації з міграції, в Україні понад 160 тисяч осіб постраждали від торгівлі людьми від 1991 року. Тож тимчасова інсталяція – це три інформаційні куби, які закликають людей знати, розуміти та діяти. Наші учні отримали важливу інформацію про те, як розпізнати торгівлю людьми, вникли в реальні історії постраждалих, взнали основні правила безпеки при виїзді за кордон, отримали поради із беспечного працевлаштування та подорожей, а також номери телефонів гарячих ліній із протидії торгівлі людьми.