Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Юні природолюби Хмельниччини – серед переможців фіналу Х Міжнародного конкурсу «Вода – джерело життя»

Травень 23, 2017 Конкурси та турніри 165 переглядів

Нещодавно у Польщі відбувся фінальний етап Х Міжнародного конкурсу еколого-валеологічного спрямування «Вода – джерело життя», участь у якому брали 75 робіт-переможців Національного етапу, що посіли перші місця у 8 конкурсних номінаціях:
– Оповідання з діалогом «Розмова з краплею води»;
– «Пейзаж з водою на тлі»;
– Символ води в скульптурі (H2O);
– Мультимедійна презентація «Природні водойми моєї місцевості та їх важливість для місцевої громади»;
– Вода – це здоров’я (моя етикетка на пляшці);
– «Крапля води в об’єктиві» (природний стан води);
– Вірш «Розмова з краплею води»;
– Художня робота «Життя в воді».

У числі конкурсних робіт, представлених від України, були й творчі роботи юних природолюбів з нашого краю.
Конкурс проводився українськими натуралістами у співпраці з Департаментом охорони здоров’я і соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою Вроцлавського Природничого Університету з січня по травень 2017 року. Його мета – пропаганда та впровадження здорового способу життя серед неповнолітніх, виховання гармонійно розвиненої особистості.
Важливою особливістю Конкурсу стало залучення до участі в ньому дітей дошкільного (5-6 років) та молодшого шкільного віку (1-3 класи), що є важливою складовою неперервної екологічної освіти і виховання дитини, гармонізації її світосприйняття в єдності з природою.
Українські школярі стали результативними учасниками фіналу Конкурсу, адже із 75 робіт, що брали в ньому участь, – 29 робіт стали переможцями в усіх 8 номінаціях під час міжнародного етапу та нагороджені дипломами і цінними призами від його польських організаторів.
Серед переможців – 2 школярі з Хмельниччини, творчі конкурсні роботи яких посіли у фіналі призові місця в номінації Вірш «Розмова з краплею води» – Горбунова Ельвіра, учениця 3 класу Залузької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогірського району та Свирида Катерина, учениця 3 класу Гальчинецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теофіпольського району.
Вітаємо юних природолюбів – призерів Х Міжнародного конкурсу еколого-валеологічного спрямування «Вода – джерело життя» та їх педагогів і батьків зі здобутим міжнародним успіхом!

Олена Зотова, методист Хмельницького ОЕНЦУМ