Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Категорія: Конкурси та турніри

Здобувачі освіти Хмельницького ОЦТКУМ здобули “срібло” на Чемпіонаті України зі спортивних туристських походів

Зубик Віталій Березень 23, 2020 Головна|Конкурси та турніри|Новини|Спорт

Завершився Чемпіонат України зі спортивних туристських походів (суддівство звітів). У Чемпіонаті із різних видів спортивного туризму (пішохідного, гірського, лижного, велосипедного, водного) взяли участь 105 команд з 15 регіонів України – загалом 755 спортсменів.

СТАРТ МИСТЕЦЬКОГО МАРАФОНУ

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Конкурси та турніри|Новини з районів

Огляд художньої самодіяльності колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2020 році розпочав свій старт з Ізяславщини. Так 27 лютого 2020 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Ізяславському районі.

Україна єдина – творчість молодих

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Конкурси та турніри|Новини з районів

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну стали переможцями Міжрегіональної науково-творчої конференції на тему: «Україна єдина – творчість молодих», яка відбулася 27 лютого 2020 року на базі Криворізького будівельного коледжу.

Про Кубок області з пішохідного туризму “Північ Хмельниччини”, приуроченого пам’яті Героїв Небесної Сотні

Зубик Віталій Лютий 28, 2020 Конкурси та турніри|Спорт

З 21 по 23 лютого у спортивно-тренувальному комплексі Великорешнівського закладу позашкільної освіти, що на Шепетівщині відбувся Кубок Хмельницької області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях серед учнівської та студентської молоді “Північ Хмельниччини”, приурочений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Змагання були організовані та проведені зусиллями Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Хмельницької обласної федерації спортивного […]

Обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання

Зубик Віталій Лютий 28, 2020 Конкурси та турніри

25 лютого 2020 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся обласний конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. На конкурс завітали наймолодші техніки зі всієї області, юні знавці технічного моделювання. Захід проводено з метою підвищення ролі технічної творчості в системі освіти, пошук та підтримка обдарованих дітей молодшого шкільного віку.

Школярі з Хмельниччини – переможці Всеукраїнського науково-технічного конкурсу конкурсу «Еко Україна 2020»

Зубик Віталій Лютий 26, 2020 Головна|Конкурси та турніри|Позашкіллю України - 100!|Юнатам-95

Нещодавно Міністерство освіти і науки України спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді (НЕНЦ) з 4 по 7 лютого 2020 року провели Всеукраїнський науково-технічний конкурс «Еко Україна 2020» – національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF 2020 (International Science and Engineering Fair), у якому брали участь школярі з Хмельниччини.

В їх руках ляльки оживають …

Зубик Віталій Лютий 24, 2020 Конкурси та турніри

21 лютого на базі Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва відбувся заключний етап обласного фестивалю-конкурсу лялькових театрів закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Чарівний світ ляльок». Хмельницький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації організовує такий фестиваль один раз на два роки з метою виявлення талановитих […]

Кращі юні дослідники області визначені

Зубик Віталій Лютий 19, 2020 Конкурси та турніри

Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України відбулося 09 та 16 лютого 2020 року традиційно на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Понад чотири десятка нагород із Житомира

Зубик Віталій Лютий 19, 2020 Конкурси та турніри

У Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім.І.Кочерги відбувся Гала-концерт ХІ Всеукраїнського літературно-музичного фестивалю вшанування воїнів України «Розстріляна молодість». На захід були запрошені переможці – колективи та окремі виконавці, які пройшли відбірковий тур у номінаціях вокально-хореографічне, театральне та музичне мистецтво, література та кіномистецтво. У заключному етапі фестивалю взяли участь близько 1000 учасників з десяти областей України: Житомирської, […]

Генератори педагогічних ідей і новинок

Зубик Віталій Лютий 14, 2020 Головна|Конкурси та турніри|Методика|Новини

Завершився обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020». Кращі з кращих освітян Хмельниччини упродовж кількох днів захищали свої проєкти, виконували тестові завдання з фаху та методики викладання навчальних предметів, проводили майстер-класи, представляли власний досвід, демонстрували практичні навички.