Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

День: 03.03.2020

В останній день зими відбулася відкрита Першість ХОЦТКУМ зі спортивного орієнтування

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Спорт

29 лютого в Лезневецькому лісовому масиві відбулася відкрита Першість Хмельницького обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (далі – ХОЦТКУМ) зі спортивного орієнтування. До участі допускались гуртківці ХОЦТКУМ, вихованці/учні позашкільних закладів/закладів середньої освіти та студенти. В змаганнях взяли участь 17 команд з міст Хмельницького, Волочиська, Красилова, Полонного; Ізяславського, Красилівського, Хмельницького, Ярмолинецького районів; з них 8 […]

СТАРТ МИСТЕЦЬКОГО МАРАФОНУ

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Конкурси та турніри|Новини з районів

Огляд художньої самодіяльності колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у 2020 році розпочав свій старт з Ізяславщини. Так 27 лютого 2020 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти у Ізяславському районі.

Україна єдина – творчість молодих

Зубик Віталій Березень 3, 2020 Конкурси та турніри|Новини з районів

Студенти Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну стали переможцями Міжрегіональної науково-творчої конференції на тему: «Україна єдина – творчість молодих», яка відбулася 27 лютого 2020 року на базі Криворізького будівельного коледжу.