Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Місяць: Жовтень 2020

Оцінювання досягнень здобувачів загальної середньої освіти: сучасні виклики та перспективи

Зубик Віталій Жовтень 22, 2020 Головна|Новини

Сьогодні, 22 жовтня 2020 року, Національна академія педагогічних наук України спільно з Хмельницьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводить Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Оцінювання досягнень здобувачів загальної середньої освіти: сучасні виклики та перспективи». На конференції порушуються нагальні проблеми оцінювання учасників освітнього процесу в умовах запровадження компетентнісного підходу, питання зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації, формування системи […]

Юннатівському руху в Україні – 95!
ЮННАТИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ: Дендропарк «Юннатівський» Хмельницького ОЕНЦУМ отримав статус об’єкту природно-заповідного фонду місцевого значення

Зубик Віталій Жовтень 22, 2020 Головна|Екологія|Юнатам-95

Нещодавно на природничій карті Хмельниччини з’явився новий об’єкт природно-заповідного фонду місцевого значення – Дендрологічний парк «Юннатівський», розташований на території Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Гуртківці ХОЦТКУМ – до Дня захисника України

Зубик Віталій Жовтень 20, 2020 Новини|Позашкіллю України - 100!|Спорт

14 жовтня – день, який поєднує в собі свята – Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії і День захисника України.

Учасники гри “Джура” привітали захисників України

Зубик Віталій Жовтень 20, 2020 Новини|Спорт

15 жовтня 2020 року Хмельницьким обласним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді під загальним керівництвом Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) для середньої та старшої вікових груп було проведено обласний онлайн-конкурс “Впоряд”, присвячений Дню Захисника України.

Спортсмени Хмельницької області – срібні призери Кубку України за спортивного водного туризму

Зубик Віталій Жовтень 16, 2020 Спорт

Нещодавно завершились змагання зі спортивного водного туризму. Це єдині у цьому році змагання з даної дисципліни, оскільки попередні двоє були скасовані через загальнодержавний карантин. Кубок України традиційно відбувся на р. Південний Буг поблизу мальовничого с. Сокілець (Вінницька обл.) та тривав із 1 по 4 жовтня 2020 року.

Науковці, освітяни й лісівники Хмельниччини завершили спільний науково-освітній проект

Зубик Віталій Жовтень 15, 2020 Головна|Екологія|Новини

Редакційна колегія інформаційно-довідкового видання про лісову галузь регіону «Енциклопедія лісового господарства Хмельниччини» завершила підготовку його до друку, як спільний науково-освітній проект науковців, освітян та лісівників – авторського колективу, сформованого з науковців-природничників Хмельницького й Кам’янець-Подільського ім. Івана Огієнка національних університетів та Хмельницького ОІППО, фахівців Хмельницького обласного УЛМГ й педагогів-натуралістів Хмельницького ОЕНЦУМ, наукових консультантів зі Львова і […]

ОРГАНІЗАЦІЯ ДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВСЬКИХ ЛІСНИЦТВ НА БАЗІ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ І ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Зубик Віталій Жовтень 12, 2020 Екологія|Новини

Таку назву отримав Збірник методичних розробок і документів на допомогу керівникам та педпрацівникам закладів освіти, керівникам учнівських лісництв, гуртків юних лісівників, профільних учнівських творчих об’єднань, підготовлений до 95-річного юннатівського ювілею творчою групою хмельницьких педагогів-натуралістів, науковців, лісівників і педагогів-практиків, які мають великий досвід і непересічні здобутки безпосередньої роботи з учнівськими лісництвами та відповідні навчально-методичні напрацювання.

Бюджет

Зубик Віталій Жовтень 12, 2020 Фінанси

Наказ про внесення змін до паспортів бюджетних програм на 2020 рік від 16.11.20р. Паспорт бюджетної програми на 2020 рік по КПКВК 0611020 зі змінами від 16.11.20р. Паспорт бюджетної програми на 2020 рік по КПКВК 0611030 зі змінами від 16.11.20р. Паспорт бюджетної програми на 2020 рік по КПКВК 0611040 зі змінами від 16.11.20р. Паспорт бюджетної програми […]

Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху» приймали юннати Хмельниччини

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Екологія|Новини|Юнатам-95

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні, з 03 по 05 жовтня 2020 року педагоги-натуралісти та юннати Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді урочисто приймали у своєму рідному краї Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху», яка відповідно до графіка й естафетного маршруту прибула на Хмельниччину від юннатів і їх педагогів із сусідньої Тернопільської області.

Відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020»

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри

В Україні відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020», який створений для пошуку та підтримки найбільш інноваційних вчителів закладів загальної середньої освіти, які змінюють життя своїх учнів і виходять за рамки стандартної освіти.