Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

День: 05.10.2020

Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху» приймали юннати Хмельниччини

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Екологія|Новини|Юнатам-95

З нагоди святкування 95-річчя юннатівського руху в Україні, з 03 по 05 жовтня 2020 року педагоги-натуралісти та юннати Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді урочисто приймали у своєму рідному краї Всеукраїнську ювілейну естафету «Стежками юннатівського руху», яка відповідно до графіка й естафетного маршруту прибула на Хмельниччину від юннатів і їх педагогів із сусідньої Тернопільської області.

Відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020»

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри

В Україні відбувся конкурс «Teacher Innovation Сup 2020», який створений для пошуку та підтримки найбільш інноваційних вчителів закладів загальної середньої освіти, які змінюють життя своїх учнів і виходять за рамки стандартної освіти.

Юні й талановиті крізь призму творчості. Відбулось оцінювання фоторобіт «Моя Україно!».

Зубик Віталій Жовтень 5, 2020 Конкурси та турніри

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна передати за допомогою фотографії. Юні фотоаматори Хмельниччини мали змогу представити свої творчі доробки в обласному (заочному) конкурсі фоторобіт «Моя Україно!», який був проведений навчально-методичним відділом художньо-естетичного виховання школярів Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді з 28 вересня по 02 жовтня 2020 року.