Щодо пріоритетних напрямів державної політики України в галузі освіти

Травень 31, 2020 Головна|Освіта|Інклюзивна освіта|ІРЦ|Новини 115 переглядів

27-28.05.2020 проведено онлайн нараду з використанням платформи Zoom щодо пріоритетних напрямів державної політики України в галузі освіти за участі заступника директора – начальника управління освітньої діяльності та нормативного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (далі – Департамент) Т.Дупляк, завідувача сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту А.Марисюк, головного спеціаліста сектору В.Гончарука, т. в. о. завідувача обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти С.Мельник, керівників інклюзивно-ресурсних центрів, спеціалістів структурних підрозділів з питань освіти районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, які відповідають за організацію інклюзивного навчання у закладах дошкільної, загальної середньої освіти, керівників закладів загальної середньої освіти обласної/міської комунальної власності з інклюзивним навчанням.

Під час наради акцентовано увагу на пріоритетних напрямах державної політики України в галузі освіти, забезпечення рівного доступу до здобуття освіти дітей з особливими освітніми потребами. Розглянуто питання щодо відновлення роботи інклюзивно-ресурсних центрів в умовах послаблення карантину та статистичну звітність інклюзивно-ресурсних центрів у 2020/2021 навчальному році.