Департамент освіти і науки

Хмельницька обласна державна адміністрація

Підсумки щорічного обласного заочного конкурсу «Природа України очима дітей Хмельниччини»

Червень 11, 2020 Екологія|Конкурси та турніри 128 переглядів

З метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризації природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань в області відбувся щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

У цьому році конкурс пройшов під гаслом: «Сміття зберемо – природу збережемо!» у два етапи:

I етап (районний) – з 17 по 23 травня 2020 року був організований районними (міськими) управліннями (відділами) освіти, молоді та спорту;

II етап (обласний) – з 24 по 30 травня 2020 року проводився Департаментом природних ресурсів та екології, Департаментом освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації, спільно з Хмельницьким обласним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.

Участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх, навчально-виховних, професійно-технічних, студенти коледжів і вихованці позашкільних навчальних закладів області.

Учасники подали на конкурс власні роботи, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність у творчій формі у вигляді поробок, малюнків та фоторобіт.

03 червня 2020 року підведено підсумки конкурсу та визначено переможців ІІ етапу за номінаціями:

Кращий малюнок

вікова категорія 6-9 років

І місце – Андрій ЧОРНОМАЗ, учень 3-Б класу Славутського НВК «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів, ліцей «Успіх» Славутської міської ради (малюнок «Збереження природи потребує розумного ставлення до неї»);

ІІ місце – Аліна КРАВЧУК, вихованка Старокостянтинівського міського центру дитячої та юнацької творчості (малюнок «Збережемо чистим довкілля»);

ІІ місце – Вероніка ПИТЛИК, учениця 1 класу Кульчинківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Красилівської міської ОТГ (малюнок «Чисте довкілля – чисте сумління»);

ІІІ місце – Аліна ЯКОВЧУК, учениця 3 класу Грушківського ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району (малюнок «Сміття зберемо – природу збережемо!»);

ІІІ місце – Діана НОСКО, учениця 4-В класу Городоцької початкової школи Городоцької міської ради (малюнок «На крилах надії»);

ІІІ місце – Маргарита КУЧЕРУК, учениця 4 класу Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Старокостянтинівської районної ради (малюнок «Самчиківський розпис – диво Хмельниччини»);

вікова категорія 10-13 років

І місце – Анна НАЗАРУК, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (малюнок «Збережемо чисту та екологічну країну без забруднень!»);

ІІ місце – Злата ПИЛИПЕНКО, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (малюнок «Дотримуйтесь чистоти, тоді будемо жити в екологічній країні»);

ІІ місце – Софія БАЙ, учениця 4 класу Богданівського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-ДНЗ» Волочиської районної ради (малюнок «Не дамо знищити планету»);

ІІІ місце – Дар’я ГОРЧАРУК, учениця 6-А класу Кам’янець-Подільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 (малюнок «Бережи планету від сміття»);

ІІІ місце – Юлія РАДВАН, учениця 4-А класу ОНЗ «Купільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (малюнок «Бережи природу»);

ІІІ місце – Олександра ТИМІНСЬКА, учениця 4 класу Врубловецької гімназії (зі структурним підрозділом початкова школа) Слобідсько-Кульчиєвецької сільської ради (малюнок «Бережи природу рідного краю»);

вікова категорія 14-18 років

І місце – Катерина ШАРПІТА, учениця 1 курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Славутський професійний ліцей» (малюнок «Зроби правильний вибір в користь природи!»);

ІІ місце – Костянтин ПІДКАЛЮК, учень 9 класу ОНЗ «Купільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (малюнок «Пластику – НІ»);

ІІ місце – Юлія, КРУТІКОВА, учениця 2 курсу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» (малюнок «Я за чисте довкілля!»);

ІІІ місце – Артур ДАНИЛЮК, учень 2 курсу ДНЗ «Хмельницький професійний ліцей» (малюнок «Врятуємо планету»);

ІІІ місце – Валерія КОСІНСЬКА, учениця 8 класу Гвардійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Гвардійської сільської ради Хмельницького району (малюнок «Сміття зберемо – планету збережемо»);

ІІІ місце – Олена МАЙСТРУК, учениця 11 класу Кузьминського ліцею Городоцької міської ради (малюнок «Тут немає місця сміттю»);

Краща поробка

вікова категорія 6-9 років

І місце – Мілада ВЕРЕСКУН, учениця 1-Г класу НВО № 1 і Ліка ВЕРЕСКУН, вихованка ДНЗ № 56, м. Хмельницький (поробка «Ода природі»);

ІІ місце – Дарина ДРАЧ, учениця 4-Б класу Судилківського ліцею Судилківської сільської ради Шепетівського району (поробка «Рідні краєвиди»);

ІІ місце – Іванна ТРЕТЯК, учениця 3 класу Староушицького ліцею Староушицької селищної ради Кам’янець-Подільського району (поробка «Все в твоїх руках, зроби правильний вибір!»);

ІІІ місце – Ангеліна БАЛАН, учениця 4 класу Слобідсько-Красилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (поробка «Хоч зовні вона жабка, але в душі царівна»);

ІІІ місце – Ангеліна МУДРАКОВА, вихованка Новоушицького будинку дитячої творчості (поробка «Квіти»);

ІІІ місце – Ілона ЛИТВИН, учениця 3 класу Поповецької філії І- ІІ ступенів ОНЗ «Купільська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (поробка «Волошки штучні чи живі? Вибір за нами..»);

вікова категорія 10-13 років

І місце – Іван ПРОЦЮК, вихованець Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (поробка «Природу знищити легко, а відновити неможливо!»);

ІІ місце – Вікторія ГОНТАР, учениця 7 класу Ярмолинецького НВК (поробка «Весняний букет»);

ІІ місце – Діана КОВБАСЮК, учениця 8 класу Слобідсько-Красилівської ЗОШ І-ІІ ступенів (поробка «Лети, лети, сонечко»);

ІІІ місце – Богдана ГОМАНЮК, учениця 5-Б класу Гвардійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Гвардійської сільської ради (поробка «Вінець гармонії природи»);

ІІІ місце – Владислав РИБАЧОК, учень 4-Б класу Полонської гімназії (поробка «Ідилія»);

ІІІ місце – Настя ПЕРЕПИЧАЙ, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (міні-колекція одягу з сміттєвих пакетів «Квітуча Україна»);

вікова категорія 14-18 років

І місце – Денис ЛУЧКО, учень 1 курсу ДНЗ «Вище професійне училище № 11» (поробка «Годинник»);

ІІ місце – Анастасія АНТОНОВА, вихованка Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва (поробка «Рідний край»);

ІІ місце – ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» (поробка «Зберегти природу в наших руках»);

ІІІ місце – Валентин ЧАЙКОВСЬКИЙ, студент 1 курсу ДНЗ Вище професійне училище № 11 (поробка «Цукерниця»);

ІІІ місце – Ірина ЮЗВИК, учениця 2 курсу ДНЗ «Теофіпольський професійний аграрно-промисловий ліцей» (поробка «Квіткова фантазія»);

ІІІ місце – Тетяна ПРОКОПЧУК , учениця 10 класу Кременчуківського ліцею Красилівського району (поробка «Проблема забруднення атмосфери сьогодні найактуальніша»);

Краща фоторобота

вікова категорія 6-9 років

І місце – Вікторія ТОВСТЮК, учениця 4 класу Судилківського ліцею Судилківської сільської ради (фоторобота «Сортуємо – землю рятуємо»);

ІІ місце – Костянтин КАЗАНЦЕВ, вихованець Шепетівського міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді (фоторобота «Природа просить: «Захисти»);

ІІ місце – Софія КОСТРИБА, учениця 3-Б класу Гвардійського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія» Гвардійської сільської ради Хмельницького району (фоторобота «Модринова алея»);

ІІІ місце – Віталій ТАНАСІЙЧУК, учень 4 класу Великожванчицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.С. Майдана Дунаєвецької міської ради (фоторобота «Акція “Чисте довкілля”»);

ІІІ місце – Владислав ГРАБ, учень 2 класу Ярмолинецького НВК (фоторобота «Ні – сміттю!»);

ІІІ місце – Дмитро ОЛІХ, учень 2-В класу Городоцької початкової школи (фоторобота «Бережіть природу!»);

вікова категорія 10-13 років

І місце – Марія АНДРОЩУК, учениця 7 класу Волицької ЗОШ І- ІІІ ступенів Красилівської міської ОТГ (фоторобота «Ми не хочемо такого майбутнього!»);

ІІ місце – Дар’я ФЕДОРЕНКО, учениця 6-Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 (фоторобота «Краса природи – справжнє диво, все неповторне і живе! Куди не глянь, скрізь так красиво!»);

ІІ місце – Софія НИЗОВЕЦЬ, учениця 7 класу Полонська ЗОШ І- ІІІ ступенів № 4 (фоторобота «Бережи природу…»);

ІІІ місце – Анастасія ШУМОВИЧ, учениця 8 класу Ярмолинецького НВК (фоторобота «Бережіть довкілля»);

ІІІ місце – Олександр РИМАР, вихованець Старокостянтинівської міської станції юних техніків (фоторобота «Сміття зберемо – первоцвіти збережемо»);

ІІІ місце – Тетяна ПУКАС, вихованка КЗ Дунаєвецької міської ради «Станція юних натуралістів» (фоторобота «Це не наше сміття, але це наша екологія»);

вікова категорія 14-18 років

І місце – Анастасія ЯКОВЕНКО, учениця 2 курсу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» (фоторобота «Планета в нас одна»);

ІІ місце – Вікторія КУЧЕРУК, учениця 2 курсу ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» (фоторобота «Будь на Землі Людиною!»);

ІІ місце – Кароліна БОНДАРОВСЬКА, учениця 10 класу Грицівського ліцею Грицівської селищної ради Шепетівського району (фоторобота «Сміття зберемо – природу збережемо»);

ІІІ місце – Альона АНДРУХОВА, студентка 1 курсу Новоушицького коледжу Подільського ДАТУ (фоторобота «Дністер»);

ІІІ місце – Вікторія ЦІСНЕВИЧ, учениця 10 класу Ярмолинецького НВК (фоторобота «Почни з себе»);

ІІІ місце – Дмитро КОЗАК, учень 1 курсу Нетішинського професійного ліцею (фоторобота «Сміття зберемо – природу збережемо»).

Підготовлено Департаментом природних ресурсів та екології Хмельницької обласної державної адміністрації