Про стан підготовки закладів загальної середньої освіти обласної/міської комунальної власності до 2020/2021 навчального року

Серпень 16, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання 289 переглядів

12 серпня 2020 року заступником директора – начальником управління освітньої діяльності та організаційного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Т.Дупляк, за участі завідувача сектору спеціальної та інклюзивної освіти А.Марисюк проведено онлайн нараду з використанням платформи Zoom із керівниками закладів інституційного догляду та виховання дітей з питань підготовки закладів до нового 2020/2021 навчального року.

Під час наради наголошено на виконанні Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42, інших вимог, зазначених в інформаційно-інструктивних листах Міністерства освіти і науки України, дотримання прав та законних інтересів дітей. Проаналізовано стан забезпечення засобами індивідуального захисту в розрізі кожного закладу.

Також під час наради акцентовано увагу на дотриманні Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд та виховання дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 червня 2020 року № 586. Наголошено на організації спільної роботи зі службами у справах дітей, органами управління освітою за місцем проживання учнів закладу з метою своєчасного надання ними рішень про влаштування дітей до інтернату та формування мережі закладу на 2020/20201 навчальний рік, персональній відповідальності керівника закладу інституційного догляду та виховання дітей за ведення обліку дітей, які зараховані на цілодобове перебування до закладу.