Вивчення стану готовності закладів інституційного догляду ти виховання до роботи у 2020/2021 навчальному році

Серпень 31, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання|Новини 99 переглядів

Згідно наказу заступника директора – начальника управління професійної освіти та ресурсного забезпечення Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (далі – Департамент) А.Харчук № 182-од від 10.08.2020, з 17 по 21.08.2020 року робочою групою було здійснено вивчення стану готовності закладів інституційного догляду та виховання до роботи у 2020/2021 навчальному році, до складу якої увійшли представники Департаменту, Центру організаційно-господарського забезпечення закладів освіти, Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, керівники закладів інституційного догляду та виховання.

Під час вивчення стану готовності увага зверталась на забезпечення виконання тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного Державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 42, створення безпечних умов для організованого початку 2020/2021 навчального року, забезпечення рівного доступу до освіти осіб, які потребують корекції фізичного та інтелектуального розвитку, забезпечення дидактичним матеріалом, відповідним мультимедійним контентом для Нової української школи згідно інстуктивно-методичних листів Міністерства освіти і науки України.

За результатами вивчення встановлено, що в цілому всі заклади інституційного догляду та виховання дітей відповідають санітарно-гігієнічним нормам та нормам протипожежної безпеки, мають належне матеріально-технічне забезпечення для здійснення освітнього процесу у новому 2020/2021 навчальному році.

Кам’янець-Подільський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради

Вовковинецька гімназія Хмельницької обласної ради

Голенищівська спеціальна школа Хмельницької обласної ради

Ізяславський навчально-реабілітаційний центр Хмельницької обласної ради