Про роботу інклюзивно-ресурсних центрів у 2020/2021 навчальному році

Вересень 7, 2020 Головна|Освіта|Загальна-середня освіта|Заклади інституційного догляду та виховання 44 переглядів

Згідно плану роботи Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації (далі – Департамент), Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти (далі – ОРЦ) на 2020 рік 31 серпня 2020 року за участі завідувача А.Марисюк, головного спеціаліста В. Гончарука сектору спеціальної та інклюзивної освіти Департаменту, завідувача ОРЦ С.Мельник, фахівців ОРЦ проведено онлайн-нараду з використанням дистанційної платформи Adobe Connect для директорів та фахівців інклюзивно-ресурсних центрів (далі – ІРЦ) області з питань організації роботи центрів на 2020/2021 навчальний рік.

Під час наради акцентовано увагу на основних напрямах роботи інклюзивно-ресурсних центрів у 2020/2021 навчальному році на основі розробленого алгоритму дій щодо недопущення поширення коронавірусної хвороби серед працівників та відвідувачів ІРЦ, здійснення методичного супроводу та проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини в умовах адаптивного карантину.